Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hónap után ghosting? Ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap után ghosting? Ebben a helyzetben se érdeklődjek?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy egyelőre megoldhatatlan volt, hogy találkozzunk, de ismerkedtünk.

(Tervben volt, hogy találkozunk majd.)


Szóval 3 hónapig írogattunk minden nap! Ő is, gyorsan válaszolt, érdeklődött utánam, mesélt magáról.


Minden rendben volt, nyitottnak tűnt, nem az a lerázós rövid válaszok.


Aztán 3 hónap után mikor én válaszoltam arra, amit írt (semmi extra nem volt!), azt még elolvasta és semmit nem írt azóta. Egy egyszerű kérdéssel zártam, tehát most neki kellett volna írnia.


Ennek lassan 1 hónapja. Én azóta semmit nem írtam. Viszont tényleg olyan hihetetlen, hogy mi történhetett.


Azt tudom, hogy voltak munkahelyi gondjai meg ilyenek. De ez nem indok.


Jól csináltam, hogy én nem írtam? 3 hónap minden napos írás után nem kellett volna / kellene ráírnom, hogy jól van-e.


Szívesen írnék neki, de hülyét sem akarok csinálni magamból. Nem akarok erőszakos lenni. Csak furcsa. Meg hiányzik a lezárás...


ápr. 6. 09:30
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Lett jobb.


Nem csináltad jól, h nem írtál, láthatóan kétségeid vannak, amiket egymagad nem zársz le.

ápr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet most nem online él éppen.
ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem hagyd. Teljesen egyértelmű abból, hogy nem akar tőled semmit, hogy egy hónapja nem irt vissza. Gondolj bele, ha neked fontos valaki, elfelejtesz neki EGY EGÉSZ HÓNAPON KERESZTÜL válaszolni?

Ne csinálj hülyét magadból, ne írj neki.

ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez részéről egyértelmű lezárás és gondolta, hogy neked is lefog esni. Én a helyedben totál elfelejteném. Kell neked egy olyan ember, aki egy normális lezárással sem tisztel meg? Szerinted milyen lehet vele egy párkapcsolat?
ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapnyi lebegtetés után gondolom jött neki olyan, akivel találkozni is lehet és téged már nem tartott érdekesnek. Lehetett volna részéről normálisan is lezárni az ismerkedést, de tőle ennyi tellett, viszont az kétségtelen, hogy le akarta zárni a dolgot. Felesleges tovább írogatni neki.
ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van.

Kivülről biztosan furcsa, én sem igazán értettem ezt korábban. Úgy tűnt ő is szívesen ír nekem, érdekeltem. Legalábbis így látszott.


Kicsit bánom, mert mások felé ezidő alatt nem nyitottam. Meg még most is úgy érzem, hogy kelleni fog idő. De legalább elindulok a lezárás útján.


Valahol én is érzem, hogy nem kellene írni, de néha még elbizonytalanodok. Vele úgy éreztem működne.

De köszönöm a megerősítést! Nem csinálok magamból hülyét... legalább mostantól...

ápr. 6. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

"Vele úgy éreztem működne."


Őszintén szólva ez is csak azt jelzi hogy hülyített. Ha ekkora a különbség, szóval te pl azt érzed ő a megfelelő, neki meg simán belefér hogy 3 hónap ismerkedés/lebegtetés után csak úgy ghostingoljon minden előzmény nélkül, akkor keményen félre voltál vezetve. Nyilván lehet ilyenkor a férfit is ekézni hogy csak ő értette félre, de a legtöbb esetben nem ez a helyzet, mivel ha nincs érdeklődés és szimpátia a nő felől akkor nagyon hamar elhal az egész. Szóval én se véletlen gondolom amit.


"Kicsit bánom, mert mások felé ezidő alatt nem nyitottam."


Ez pedig a másik érdekes dolog, valószínű ebben sem volt köztetek egyensúly. Nyilván ő ugyanúgy ismerkedett közben is (valószínű a ti ismerkedésetek és beszélgetésetek minőségének a róvására), és egy másik helyzet érett be egy másik személlyel, hogy téged is szó nélkül offoljon. Viszont annyiból meg érdekes hogy sok nő nemhogy elvárná hogy csak te érdekeld, de még szabályosan meg is sértődik ha kiderül hogy van mellette valaki más beszélgetőpartnered. Ellenben magára már nem érzi kötelező jellegűnek a kizárólagosságot, az teljesen rendben van ha ő párhuzamosan beszélget, ismerkedik, neadjisten randizik másokkal. Hát ilyen világ lett. Ja és tisztelet a kivételnek mert van sok korrekt és normális nő a mai napig (akik szintén szívnak az ilyen hülyék miatt csak másképp), de az ilyenekből is egyre több lesz mint a te ghostingoló csodád volt.

ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Biztos van oka a ghostingolásnak, te sem vagy szent.
ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!