Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy másoknak még gyerekkel is sokkal könnyebb élete van, mint nekem?

Figyelt kérdés

Az én életem tele problémákkal, hiába van párom, de együtt nem élünk, mindezt harmincas években. Mások meg már huszonéves koruk óta házasságban élnek, gyerekeket nevelnek, se bú, se kár nekik.

Értem sosem rajongtak a férfiak, egyedül éltem le a húszas éveimet, pedig még az sem volt mondható, hogy csúnya vagyok, míg mások meg már ilyenkor is boldogságban élték az életüket. A 20-as éveimben semmi nem történt velem. Persze most hiába van párom, természetesen ő sincs oda annyira értem, hogy velem akarjon élni. Valaki meg a párja mellett is félrelép, minden, és mégis bolondul érte a párja, megbocsát neki mindent.

Úgy gondolom én valami nagyon elcseszett ember vagyok.


ápr. 6. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Hogy a szavaiddal éljek elcs*szett vagy mert arra nem vagy képes, hogy változtass az életeden. Valószínűleg depressziós vagy, teljes mértékben irigy, frusztrált és lusta mint a d*g.

Ha nincs benned akarat még a jó Isten se (ha létezik) ment meg!

ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
1-es 100%-ban egyetértek. Egy másik kérdésben amiatt is nyavalygott hogy azért nem kap irodai munkát, mert másokkal ellentétben ő nem csókos.
ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne pont a családosoknak csupa móka és kacagás az élete? XD Tudod mennyi szopással jár egy gyerek? Nyilván nem, mert akkor nem irigyelnéd őket.
ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Unokatestvéremnek egészséges gyerekeik vannak, semmi problémájuk nincs az életben. Ez az élet öröme, egy saját család.
ápr. 6. 15:37
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Neked lehet. De ha 0-24-ben egy hisztis gyerekre kéne figyelned, szaros pelenkákat cserélni, 2-3 évig nem aludni, testileg leamortizálódni, akkor lehet meggondolnád magad. Ne csak annyit láss a témából, hogy “jaj baba cuki”.
ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Én inkább cseréltem a szaros példát a kamaszkor a legrosszabb
ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Jav. Pelust. Akkor meg nem volt hisztis
ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
#7 ja én csak soroltam random pár dolgot, az kétségtelen, hogy minden életkorral nehéz, csak más okokból :D
ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén? Én visszasírom a babas időszakot. 😀Nem tudtam, hogy egy kamaszok ennyire “elviselhetetlenek”.
ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Jav. a kamaszok
ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!