Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szempontból férfiaknál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból férfiaknál az egyediség meddig vonzó, és mitől kezdve inkább kellemetlen?

Figyelt kérdés
Meddig a pontig jó az egyediség és mikor választják inkább a nők a tucatférfit aki nem lép ki a jól felismerhető keretekből?

ápr. 6. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Akivel én együtt vagyok EGYEDI és te is az vagy, én is az vagyok meg a hármas ikertestvérek is azok! Mindenki az a maga módján!
ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Az egyediség vonzó, a különcség nem.
ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
az egyediség nem vonzó a nőknek, a tucat magas szállkás metrosexuális divatos pasik jönnek be nekik
ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Tekintve, hogy a magyar férfiak több, mint fele túlsúlyos, már atól egyedibbnek számít valaki, ha nem dagatd. XD
ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

# 4

úgy érted hogy bizonyos életkor felett?

ápr. 6. 22:32
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

2


Igen, és a nőknek általában a jó pasi az egyedi, aki meg nem jó pasi az meg a különc.


Mint ahogy a jó pasi ha flörtöl akkor ő a kacér, ha a nem jó pasi flörtöl akkor meg ő a szexuális zaklató.



Ezzel természetesen nincs is gond, én csak arra próbáltam rávilágítani hogy amit írtál pusztán játék a szavakkal. Mert aki egyedi az valahol különc is, hiszen eltér a megszokottól, az átlagostól.

ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nem megválaszolható, mert semmi konkrétumot nem tartalmaz. Tőlünk várod, hogy találgassunk, mire gondolsz, kérdező?
ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

# 7


ezek szerint nem vagy egy kreatív gondolkodású.


Mi a munkád?

ápr. 6. 22:53
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor lesz sok, ha az egész személyisége akörül forog, hogy ő aztán mindenképp egyedi legyen. Ha ítélkező és lenéző más dolgokkal szemben, mert magára ragasztott egy címkét, és ahhoz görcsösen ragaszkodni akar.
ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, semmi közöd hozzá.
ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!