Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tehetnéd/teheted, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tehetnéd/teheted, akkor vennél 350 000 Ft-ért a párodnak almás telefont?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 11:14
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok: vennék.
Férfi vagyok: nem vennék.
Nő vagyok: Vennék.
Nő vagyok: Nem vennék
51 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
18%
Párkapcsolatban soha nem kaptam ilyen nagy értékű dolgot. Ezért vagyok már csak támogatói kapcsolatokban.
ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Mi nem veszünk egymásnak ilyen nagy értékü dolgokat. Mindkettőnknek van saját fizetése, abból vásárolunk saját magunknak. De van ismerősöm aki szülinapra azt vett a barátnőjének.
ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Bőven megtehetném de ilyen felesleges dolgokat se magunknak se a másiknak nem veszünk. Nő vagyok.
ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a legnagyobb erteku amit kaptam egy pasimtól az 100e ft támogatás volt egy drága kütyühöz amit venni akartam.
ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
6%
Csak ha rendesen meghálálja.
ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Felesleges pénzkidobás. Eleve nem engedem, hogy bármit vegyen nekem, ami nagyobb értékű és én sem veszek csak úgy dolgokat. Almás termékekre egyikünknek sincs igénye.


29N

ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#6


Ez mit jelent számodra?

ápr. 8. 11:48
 8/27 anonim ***** válasza:
36%

Én már kaptam a férjemtől 2 szer is, nem kértem.

Egyszer karácsonyra, egyszer születésnapomra.

ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
42%
Hetekig nézegetek egy telefont, mire eldöntöm, hogy az kell. Nem agyatlan mancika vagyok, aki örül, ha hozzábsznak egy iphonet.
ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Ha tehetném - azaz ki tudom úgy fizetni, hogy fenn tudok tartani egy számomra normális életszínvonalat, miután kifizettem -, és ez a másiknak a szíve vágya, akkor megvenném neki... persze nem akkor, ha követeli meg kihisztizi, meg ha érzem, hogy sunnyogva próbál rávenni saját maga szerint "überintelligens" módon... ja és csak hosszabb, tartós, komoly kapcsolatban, nem ilyen 3-4 hónaposban. 34N.
ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!