Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban nem férfias ha 90...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem férfias ha 90 percenként fényvédőzöm kint tartózkodás esetén?

Figyelt kérdés
Már szóltak meg érte lányok, mikor mondtqm hogy most lekell ülnöm ki kenni az arcom nehogy kárt tegyen benne a nap, előveszem a tükört és fényvédőt, 5 perc amíg felteszem hogy meglegyek vele elégedve

ápr. 10. 11:24
1 2 3
 1/29 A boldogság nem létezik ***** válasza:
31%
Nem vagy igazi férfi. Azok visszatükrözik a napot, így az szorul majd fényvédőre. A napra lehet nézni, de rájuk nem.
ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
A bőrrák és leégés elleni védekezés nem nemfüggő, szerintem nem befolyásolja a férfiasság megítélését.
ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%
Jesszus.
ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Gossard válasza:
55%
Ez egy baromság. Milyen nő az, akinek az a férfias, ha valaki egy percet nem foglalkozik magával és 40 évesen meghal? Az ilyet le kell köpni.
ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
63%
A 2-essel maximálisan egyetértek, de a tükröt nem értem. Bekened magad, aki meg veled van, esetleg megkéred, nézze meg, rendesen bemasszíroztad-e. Lehet, hogy a megjegyzés annak szól, hogy testtájanként 5 perc kell neked, hosszasan nézed magad a tükörben, és negédes mondatokat mondasz, mint amit itt is írtál „most lekell ülnöm ki kenni az arcom nehogy kárt tegyen benne a nap”. Félre ne értsd, nincs ezzel se baj, csináld, ahogy neked jólesik, első az egészség, csak magyarázatot akarok írni a kérdésedre, miért szólhatnak meg.
ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Lehet igen furán fejezem ki magam azért.


Néha telefon kamerát is használok ha nincs tükör éppen, egyenletesen akarom elosztani arcomon és alaposan, nem csak napi 1 és letudva vagy trehányul feldobni.

ápr. 10. 12:31
 7/29 anonim ***** válasza:
28%
A tükör használata nem férfias, a legtöbb nő se tükör segítségével keni be magát
ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
27%

Ha a te bőröd valóban ennyire érzékeny és ez az okod rá, akkor k.b. rendben van. De egyébként Törppojácának tűnsz így, főleg a tükörrel. Ha különösebben átlagtól nézve mégsem érzékeny a bőröd, akkor ez lehet felesleges paranoiás szokás is. Főleg minden 90. percben. Illetve ez tényleg attól függ, hogy mennyire van rá szükséged vagy csak bekattant a fejedbe. Én nem tudnék elképzelni ilyen időintervallumos bekattant szokást. Mindenki más és mindenkinek a bőre is más. Nekem például egyáltalán nincs ilyenre szükségem, előzetes védőkrém nélkül járok strandra, a karjaimon a nyári Napsütés még használ is immunbetegségtől kipattogó sebekre, a sebeim egész nyárra eltűnnek így, utólag használok csak krémet. Ne jöjjön most senki olyan hülyeséggel, hogy mennyire rákos leszek. Nem leszek ettől és annak már jele lett volna máskülönben. Illetve nekem olyan bőröm van, hogy - extrém eset kivételével - alig ég meg és rögtön olaszosan barnul. Ismétlem: mindenki más. Ha neked erre szükséged van, akkor értesd meg velük.


35/F

ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Én csak a tudományt követem ami szerint ha izzad az ember és kint van a napon 90 percenként újra kell kenni a teljes védelem érdekében. Ez télen lehet 2 óra ha nincs izzadás


Leginkább a korai öregedés ellen használom. Nagyon fehér is a bőröm, próbáltam nélküle de láttam hogy öregít a nap így azóta használom nincs gond így ahogy elő van írva tudományosan.


Plussz szőke haj, kék szem eleve nagyon veszélyeztetett csoportban vagyok, ezenkívül még anyajegyek is testen.

ápr. 10. 13:29
 10/29 anonim ***** válasza:
26%
A tükör használata nem férfias... Akkor ezért van sok rosszul öltözött, elhízott, aknés fejű pasas, aki nem talál csajt.
ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!