Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a tett, pont amikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a tett, pont amikor azt mondod, hogy a másik zsugori?

Figyelt kérdés
Történeteket is szívesen olvasok. :) Kinél hol van az a határ, amit átlépve már azt mondod, hogy baxxus, hogy lehet valaki ennyire zsugori? Mennyire tűritek az ilyeneket akár kapcsolat elején, akár házasságban, nemtől függetlenül?
ápr. 10. 19:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nekem volt egy ex pasim, akit én már a fösvény kategóriába sorolnék, de nem emiatt lett vége. Volt, hogy elmentünk bevásárolni neki (nem éltünk együtt), én vettem magamnak egy tábla csokit és képes volt végignézni ahogy egy árva csokival, külön sorba állok. Meg úgy általánosságban se kaptam tőle soha semmit, nem nagy dolgokra gondolok, hanem, mint az előbb említett csoki, virág bármi. Soha kedveskedett semmivel se, én az elején néha vettem neki ezt-azt, apróságot, mert tudtam, hogy örülne neki, de leszoktam róla, mert soha nem viszonozta és rosszul esett. Volt, hogy szóba hoztam, hogy tudnám értékelni, ha meglepne valamivel, bármivel, nem az érték a lényeg. Jó érzéssel töltene el, hogy gondol rám, kis figyelmességet szimbolizálna számomra. De azt kaptam meg, hogy ő nem vesz hülyeségeket, a csoki amúgy is egészségtelen, a virág meg úgy is rám hervad, ami kell azt úgyis megveszem magamnak.
ápr. 10. 19:32
 2/16 anonim ***** válasza:
13%

Csak a saját nézőpontomat írom le, és én elég "érdekesen" szemlélem a világot...

- fizesse a csekkeket a férfi

- Ő keressen többet

- Tartsa el a nőt, gondoskodjon róla, és persze szeresse!


Ami nem érdekel:

Luxus nyaralás

Kocsi

Nagy ház + gazdag élet

Megvagyok ezek nélkül, és nem várom el, hogy vásároljanak nekem, de a kényelmem legyen meg! Lakhatás, fűtés, ennivaló! Sajnos ma már az én "elvárásaim" is túl magasak, főleg ami a lelki oldalt illeti... 34/N 🤷‍♀️

ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan ember aki még saját magától is sajnálja.
ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Ez nyilván mindenki esetén más, a körülményektől függ. Ismerek olyan embert, akiről tudom, hogy csak este 6 után megy a pékségbe minden nap, mert akkor már 50 forint helyett csak 30 a zsemle, és mivel tudom, nagyjából milyen jövedelemből és milyen körülmények között él, ezért egy rossz szavam sincs rá ebből a szempontból.

Másik oldalról meg ismerek olyat, aki a 30 milliós német prémium kocsijára használt gumit vásárol, mert az olcsóbb, pedig bőven megengedhetné magának... Ez utóbbi nálam már erősen súrolja ezt a kategóriát, bár az is igaz, hogy inkább használom a "fillérb@szó" kifejezést, vagy utalok olyan vallási és etnikai csoportokra, amelyek leírása a legkevésbé sem píszí... de a lényeg ugyanaz.

ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Elkezdtem ismerkedni egy pasival neten, írta, hogy: figyelj, szeretném jelezni, hogy én nem fizetem a nő kávéját egy randin, ez nálam elvi kérdés.

Elment a kedvem.

ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt olyan exem akinek a nőnapi virágért is kellett hálálkodnom, mert még attol is kevesebbnek érezte magát, ha virágot adott nőnapra.

Ha kaptam vmi gyümölcsöket, azt is úgy kezelte kb mintha vmi gyémánt ékszereket adott volna, soha nem volt semmi neki természetes, hanem az rendkívüli ha ad. (Soha nem kaptam ruhákat édességet sminkeket vagy bármit)


Amikor felkoszontott szülinapomon utána leápoltatta magát. Utólag raktam össze a képet hogy ajándékozás után miért kellett neki térdelnem és orál?


Kfc és ilyeneket allandóan feleztetett mikozben ő keres havi 1.5 milliot én meg akkoriban 200 at. Kajálni soha nem vitt el sehova.

Első randin kaptam egy üveg ásványvizet, mert szomjas voltam. És azt is nézte hogy egyből kibontom és nem várok vele. Neki az tré volt.


Azt mondta hogy azt várná egy nőtől kapcsolatban hogy a heti 30 ezres nagybevásárlásokat a nő állja, mert rühelli hogy ő fizeti. (Ami bevásárlások csak miatta vannak egyebként.)


Soha nem segitett semmiben. Olyan volt vele járni mintha ugyanugy egyedül lennék az életben csak magamra számítva.

ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Ja de szakítás után meg megnyíltak a pénzcsapjai, repkedtek anyámhoz a cK táskák, sminkek pénztárcák téli kabát ajándék, meg bankjegyek is, csak menjek vissza. Százezreket elköltött évek mulva is így rám.

Anyám meg egyből bevette hogy aki igy évek mulva is ilyen az biztos nem csak szórakozik vagy vmi.


De. Ez az ember nem tud szeretni. Én a kapcsolatban már megismertem.

Ha betegek vagytok magának a magándokikra extra tabikra vitaminra probiokra csak így szórja a pénzt, de a párja meg fel is fordulhat, képes végignézni ha a másiknak ezekre nincs.



Es azért az szerintem nem szerelem ahol az egyik 50 ezres cipőkben jár a másik meg lyukasban (átvitten értem.)

ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Amikor a fél literes asványvizem, meg egy szelet csokit odatettem a szalagon az övéhez, és közé tette az elválasztó táblát...


Vagy egy másik, élelmiszernél mindenből csak a legolcsóbbat, ha az nincs akkor nem vesz olyat. Meg van 3 nadrágja, es 10 pólója, többségük agyon használt. Meg egy 30 éves autó, amit nem is tudom mi tart össze. Mindez kb 1 millás kereset mellett.


De utóbbi ellenkezője is volt, aki kölcsönökből meg zálogokból élt úgy mintha gazdag lenne. Na az mindennél rosszabb...

ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Amikor 1 év alatt nem vett egy szál virágot se 🥴Szerintem soha nem jutottam eszébe.

Nem vagyok ráutalva anyagilag senkire, de azért legalább az udvarlás idején jól esett volna valami apróság vagy figyelmesség. Pont akkor ki is irtam ide a gykra hogy a pasi zsugori vagy én vagyok a hülye. Letámadtak sokan hogy és én mit vettem neki.😂😂😂😂

Ja és ez is programozott, nyaralt, kocsikázott, pizzázott, csak velem soha.

Nehogy kiadása legyen valami az én irányomba. D.gja meg a fizetését az ilyen.

ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

"programozott, nyaralt, kocsikázott, pizzázott, csak velem soha.

Nehogy kiadása legyen valami az én irányomba."


Ugyanez!

Szóba hoztam ezt, és a válasza volt hogy és én mit vettem neki..


Egy másik alkalommal, január volt, mondja hogy ő elmenne velem egy több napos swinger buliba és az több százezer, de majd ő fizeti, ne problémázzak ezen. Én meg erre mondom, jó hogy 2 éjszaka neki több százezret megér én pedig egyetlen egy tábla csokit sem kaptam tőle karácsonyra.

ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!