Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek meg egy félénk pasit?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy sráccal, aki teljesen elcsavarta a fejemet. A gond csak az, hogy nagyon félénk, nem mer lépni. Folyamatosan keres, de nem akar találkozni. A randi után azt mondta, hogy én jobbat érdemlek, és nem akarja elrontani az életemet. Hogy érjem el, hogy ne gondolja ezt?
ápr. 10. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

“Folyamatosan keres, de nem akar találkozni.”


Jajj!

Be ne dőlj! Mert van neki más.

Tipikus mese.

😂

ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Van valakije valoszinuleg
ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Miért kell neked egy olyan ember, aki ilyen szinten lenézi magát? Nekem a kérdésből ez jön le, és hogy extrém önbizalomhiányos.

Sok pasival volt már dolgom, de nem állnék le olyannal, aki minimálisan sem karizmatikus.

ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

"gond csak az, hogy nagyon félénk, nem mer lépni. Folyamatosan keres, de nem akar találkozni."


Ez a rész mióta egyenlő azzal, hogy félénk? Ugye csak hülyeskedsz?


Megfektetett már és azután mondta?



Vagy még nem, de megvárja míg adsz neki?


Hm, ő több mint valószínű, hogy nagyon jól tudja mennyire oda vagy érte és csak arra vár mikor adod magad oda ha eddig nem történt szexizés.


Ha nem zajlott le a dolog akkor pedig nem vagy igazából az esete, akár párja van, szexkqpcsolata és nem érsz neki annyit. Persze az is lehetséges, hogy valami nem stimmel vele, de nem a félénkség és nem akarja, hogy magával húzzon a gödörbe.


Inkább légy hálás annak, hogy elutasított és hagyd békén, jobban jársz nélküle.

ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Biztosan nincs senkije, mert ismerem. Régen egy suliba jártunk, ő mindig stréber volt, akit kiközösítettek. És nem feküdtem le vele, nem is próbálkozott.
ápr. 10. 20:56
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem igaz, hogy félénk. Önbizalomhiányos inkább. A kettő nem egy és ugyanaz. Örülj, hogy békénhagy téged. Te is hagyd őt. Ha tényleg igazán oda lenne érted akkor elmenne pszichológushoz. De nem mozgattad te meg annyira.
ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem veszítesz vele semmit. Ez tipikus lerázó szöveg.
ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha le akarna rázni, akkor nem keresne minden nap.
ápr. 10. 21:26
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha már randin is voltatok és ezután sem akar találkozni akkor igazából annyira nem akar. Hidd el ha az ember, legyen akár nő akár férfi, valakivel nagyon akar találkozni azzal fog. Még akkor is ha kicsit fél, vagy valami zavarja, össze fogja szedni magát. Tudom, mert én is megtettem (igaz én nő vagyok). Volt egyszer valaki akivel elég hülyén váltunk el egymástól, zavarban voltam, féltem de úgy éreztem, hogy miatta megéri összeszedni magam, leküzdeni a félelmeim és találkozni. Nem jöttünk össze, de nem bántam meg, hogy megkerestem.


Szerintem ez egy férfire pedig hatványozottan igaz.


Vagy önbizalomhiányos, vagy valami más "bibi" van a dologban. Hasonlóban is voltam. Tudtam, hogy nagyon tetszem a pasinak, egyszerűen zsigerileg éreztem, hogy nem vagyok semleges neki, de igazán mégsem akart igazán velem lenni. Aztán kiderült, hogy még szerelmes volt az exébe/nem volt túl rajta, talán reménykedett benne, hogy újra összejönnek és később újra össze is jöttek. Szar volt, hogy nem belém szerelmes de ez van.

ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező fel kéne fogni, hogy nem lehet megszerezni valakit! Ő nem egy trófea! Ha nem akar téged akkor el kell engedni. Majd lesz más aki akarni fog téged.
ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!