Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtál már ki kérdést itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtál már ki kérdést itteni ismerkedéseddel kapcsolatban? Magára ismert a másik fél? Vagy ismertél már te magadra kérdésben?

Figyelt kérdés
Annyian írnak kérdést, hogy neten megismerkedtek...chat oldalon megismerkedtek...de aki itt ismerkedik, az hol kérdez? :D
ápr. 10. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem, de nem is fogok magamra ismerni, nem isemrkedem senkivel sehol online.
ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már ismertem magamra kérdésben/kérdésekben.
ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Írtam, magára ismert.

Mivel itt ismerkedtünk meg, nem is tagadhattam, hogy róla szól a kérdés. Ciki volt.

ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2.

Te megmondtad neki/nekik, hogy felismerted a kérdést?

ápr. 10. 23:25
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
azert elg szembetunoen kell megfogalmazni.. de pl egy ki iras az oldalt hasznalok 10% ra ilhet vagy hasonlo szituacio ezert felesleges paranoid modon arra gondolni " hogy jaj tuti le buktam megismert" ... rengetegszer olvastam olyant ami ram is ilhetet volna de a kommentek kozott a reszleteket felfedezve nem rolam szolt. Anonim vagy teljesen ezert nem kell ilyeneken feszulni.
ápr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
belőlem kb 10 kérdés született én vagyok a világ legrosszabb pasija és az exem minden engem ekéző kommentet felolvasott és nem volt választásom végig kellett hallgatni mindig este alvás helyett ezzel még alvás megvonással is büntetett.
ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt olyan, hogy valaki magára ismerni vélt egy kérdésemben és utána hosszasan bizonygatta privátban, hogy márpedig én az ő huszonéves pasija vagyok, miközben negyvenes nő vagyok és a sztori is csak nagyon-nagyon halványan emlékeztetett az övére.
ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtam, de nem ismert magára.
ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!