Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire jó magyarázat részéről, vagy csak szexre kellettem neki végig?

Figyelt kérdés

Van egy srác az életemben, akivel 1 évig csak szexelni jártunk össze. Illetve inkább úgy mondanám, hogy legjobb barát, többet tudtunk egymásról, mint bárki más.

Fél év elteltével elkezdtem többet érezni iránta, először magamnak sem akartam bevallani, de aztán ugy döntöttem, hogy elmondom neki. Végül úgy alakult, hogy teljesen véletlenül megtudtuk, hogy harmadunokatestverek (azaz a nagyszuleink unokatestverek) vagyunk, és a csaladtagjaink eleg jol ismerik egymast, de mivel o kulfoldon elt sokaig, így a letezeserol sem tudtam.

Azota sokkal visszafogottabb velem szemben és meg is mondta, hogy ő is szerelmes belém, de hogy tudna engem felvallalni ilyen rokoni kapcsolat mellett? Viszont ezek ellenére csak szexre továbbra is hajlando lenne velem, de tobbre nem.

Őszintén szólva ez egy elég nagy pofon volt tőle, és van egy olyan erzesem, hogy ha tenyleg szeretne, ahogy mondja, akkor nem érdekelné a tobbiek véleménye, foleg hogy tavoli rokon, es minden csoda 3 napig tart. Jol gondolom, hogy csak szexre kellettem neki, és ez a rokon dolog csak kifogas?

Egyebkent korabban azert nem jottunk ossze, mert egyikunk sem volt tul az exen es nem akartunk kapcsolatot.

Bocsi ha abszurd a kérdés, de még anno én sem gondoltam volna, hogy ilyen kényelmetlen es szivfajdito helyzetbe kerülök.

Egyébként nem vagyunk tinik már, 30 körül vagyunk mindketten.


ápr. 10. 23:02
A kérdező szavazást indított:
Csak szexet akart már régebben is
Megértem, rokonnal én sem akarnék elkoteleződni, akármennyire is távoli
15 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Én szexet se tudnék elképzelni ezek után, nemhogy kapcsolatot.
ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Hányingert keltő deviáns selejtek vagytok!


Köpet.

ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Engedd el. Szerelmes még lehetsz. De ez a helyzet ha kiderülne akkor hosszú évekig kellemetlenséget okozna. Nekem mondjuk felfordulna a gyomrom ha ez kiderülne a partneremről.
ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Tök mind1, hogy mi a magyarázat, nem kellesz neki, ennyi, fogadd el. Keress mást.
ápr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Az mar olyan tavoli kapcsolat mintha barki massal lennel...

Genetikailak siman jo.

ápr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ennyit tud bevállalni, mert ez mehet titokban.
ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

2.

Egy szóval sem mondtam, hogy azóta volt szex közöttünk. Mi a francot kepzelsz magadról?

ápr. 11. 00:31
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Engem is kiborítana, hogy rokonnal szexeltem. Még ha távoli rokon is, akkor is fura. Szerintem ez az oka. Engedd el.
ápr. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Volt egy osztálytársam kozepsuliban. Nevelő szülők nevelték fel, kb 17 éves volt mikor elment egy pillangóhoz és utána több alkalommal vissza ment hozzá. Kb fél éve járt a nőhöz mikor érdeklődtek egymás iránt. A nő idősebb volt! Addig beszélgettek belső ügyekről egymás között, mikor kiderült hogy a nő az anyja!!!! Ez már húsz éve volt kb, azóta pszichológushoz jár, mert nem tudja feldolgozni a történteket.
ápr. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy 1/3 unokatestvérrel már nem tilos családot alapítani sem, csak több vizsgálat kell. Nem e lenne az első eset.


Ha nem akar felvállalni köszönj el tőle!

ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!