Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy egy neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy egy neked tetsző férfi megpróbált rávenni, hogy válj meg a műkörmöktől? És ha igen megtetted miatta?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez mar narcizmus. Redflag,h ki kell rugni az illetot.
ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Igen volt olyan exem aki beleállt mindenbe. Nem hordhatok passzos cuccokat szoknyát magassaekút ne fessem a hajam a körmöm se ne sminkeljek legyek természetes.

Ezeket fokkzatosan adagolta az évek alatt a folyamatos kritikákkal.


Még az elején mondtam js neki, szerintem ha megváltoznék, neked akkor se lennék jó.

De egyefene kipróbálom.


Kb egy plázacica styl ból átvedlettem fokozatosan egy sportos barna és fufrus, bőcuccokban járó szinte hip hop csajjá, aztán mivek nem volt mikbe belekötnie így, elkezdett egy pattanásba, vagy apró anyajegyekbe beleállni, és ez mellett a haverja agyonsminkelt barátnőjét kezdte el dicsérgetni hogy azta de szép lett sminkben szinte rá se ismer

..érted? Sminkben...


A degradálásáit képtelen volt abbahagyni tovabbra is.

Mikor én megvilágosodtam hogy igazábol nem a smink szoknya hajfestés pattanás anyajegyek a bajai. Hanem egyszerűen szerintem nem szeret. Az neki a baja.


Amúgy elég csúnya szakítás lett. Rámkente hogy csalom eláztatptt a szülei barátai mindenki előtt is, magát hozva ki áldozatnak hogy ő a rendes pasival mit tettek és nem miatta van vége hanem én az ádáz gonosz, inkorrekt nö miatt lett vége. Aztán mindenki persze neki is hisz.


És összejött egy kb 80 kilos sminktelen szemüveges amolyan tenyeres talpas asszonyos nővel és élnek kívülről boldogan. Ahogy rólunk is azt hitték kívülről mások míg együtt voltunk.


Jól csak szívével lát az ember. 1 nőt 2 féle szemmel lehet nézni. Ha szereted akkor szép, ha nem szereted akkor soha nem lesz akármit is csinál.


Nekem valahogy eszembe nem jutott a páromat soha úgy nézni hogy keressem a hibáit. De megtehettem volna? Meg. De belőlem ez nem jön valahogy.

Ha vki nem tetszik az ugy kezdődik hogy azzal én össze se jövök.

ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem. És senkiért nem válok meg vagy kezdek el semmit.
ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
A műköröm már nagyon prolis
ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt ilyen. Exem szerencsére pont leszarta, hogy milyen körmöm van épp, kivéve amikor 1-2x a kedvenc színét kértem, akkor megdicsérte. :D De amúgy nem érdekelte nagyon a téma.
ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont olyan már volt, hogy a párom kifejezetten dícsérte, hogy nincs rajtam egy kiló smink és 10 centi műköröm. Az új nőjén meg imádja. Furcsa.
ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Engem semmivel sem lehetne rávenni, hogy hordjam ezeket az izéket.
ápr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasi megpróbálja a külsődet megváltoztatni, akkor hogy tetszhetsz neki? Szerintem sehogy, arra a képre akar formálni, ami a fejében van. Felőlem mehetne, és kereshetne olyan nőt, akit nem kell rábeszélni arra, hogy olyan legyen, ami neki tetszik...
ápr. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!