Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen értékektől lesz valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen értékektől lesz valaki érdekes egy ember előtt?

Figyelt kérdés

Ebben a rovatban mindig csak a pénz/külső a téma.


Oké, de amellett milyen értékek fontosak, vagy rátok térve, milyen értékeitek vannak, mit tudtok?

Tudtok főzni? Táncolni? Stb?


ápr. 12. 12:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, tudok dolgokat (kommentben leírom)
Nem tudok semmit, de jól nézek ki/van pénzem.
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elég intuitív típus vagyok, leginkább a megérzéseimre hallgatok, szóval lehet akármilyen hiper szuper a csaj, ha valahogy nem érzem azt a +t,akkor felejtős. Meg szeretek filozofálgatni az élet nagy dolgairól, ha valakivel szellemi síkon megtaláljuk a közös hangot az már félsiker. Humor,intelligencia, meg hogy bármilyen témáról lehessen eszmecserét tartani, ezek nekem nagyon fontosak. Meg hogy lelki kapcsolódás,empátia legyen a másikban.


Pénz,külső stb. téren én szerencsésnek mondhatom amúgy magam,de azonnal leveszem ha valaki csak ezekre utazik és lepattintom.

ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pl. tényleg tudok táncolni, és ez vonzó is számomra. :D Bár alapvetően engem az intelligencia, a humor és a kreativitás érdekel (nem feltétlenül művészi hajlamokra gondolok, hanem a hétköznapi életre). Az is vonz, ha valaki ambiciózus típus, de az kifejezetten taszít, ha az egyetlen ambíciója maga a pénzszerzés/gyarapítás.
ápr. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is tudok táncolni, de nem hiszem, hogy ez a fő párkapcsolati előnyöm.

Viszont empatikus vagyok, vidámés energikus, nagyon jól tufok rezonálni az emberekkel, jól megértem őket, szívesen segítek nekik. Nyitott vagyok és sok mindenről tudok beszélgetni, sok minden érdekel és a másikat is meg tudom hallgatni. Tanulok és ambíciózus vagyok Emellett nem vagyok félték és birtokló, úgyhogy nem sértődöm meg, ha a párom haverozik is.

Vannak ilyen praktikus skilljeim, mint hogy tudok főzni, kertészkedni, mozigni, videójátékozni.

ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!