Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Félénkség, gátlások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Félénkség, gátlások, sok munka állhat nálatok egy kapcsolat útjába?

Figyelt kérdés
Őszintén úgy érzem, hogy tetszem neki, nem mondanám, ha nem így lenne. Még sem jutunk egyről a kettőre..
ápr. 12. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Persze
ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Flörtölt veled? Mondott olyasmit ami félreérthetetlen?


Egyébként ha beszélget veled, akár keresi a társaságod akkor nem lehet gátlásokkal tele, félénk. Tetszhetsz is neki, de mégse annyira, hogy kezdjen is veled bármibe is, vagy játszmázik, arra vár, hogy te teperd le aztán majd mossa a kezeit.

ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. Veled előfordult már ilyen?

Tudom, hogy nem elégedett magával(nagyon nem).

Tudom, hogy sokat dolgozik..

Mások azt mondják biztos a testi hibái miatt olyan gátlásos..

De az eszem mégsem hiszi el, hogy tényleg ezek miatt hagyja elúszni..

ápr. 12. 19:46
 4/12 A kérdező kommentje:

2. Igen elkezdődött egyszer már köztünk valami ismerkedés féle...

A "barátkozást" én kezdeményeztem annó..

De nem fogom leteperni, ez fix.

ápr. 12. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadnod, hogy nem akar tőled kapcsolatot. Ha tényleg tele van önértékelési gondokkal amúgy is meggyűlne vele a bajod. Ő neki kéne magától, saját maga miatt önbizalmat növelni. Ha ő képtelen rá a jó Isten se tud rajta segíteni.
ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha testi hibái vannak akkor az simán lehet az oka mindennek. Én is elzárkózó vagyok emiatt.
ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6. De annyira, ha egy vonzó nőnek minden jel arra utal, hogy tetszel, akkor se tudsz egy konkrét lépést tenni? Vagyis nem szeretnél?
ápr. 12. 20:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy el van havazva, lehet teljesen valós egyfelől, másrészt viszont ezt akarnia kell kompenzálni, ha érdekled!

Tehát mondjuk zsúfolt a hete, de cserében minden nap felhív vagy amilyen sűrűn tud, felkeres. Legalábbis keresi a társaságod.

Az önbizalomhiányra hivatkozni már gázabb, mert ugye ha alapvetően mer veled cicázni, akkor nem szenved az alacsony önértékelés miatt, ez tuti. Tehát itt az lesz a gond, hogy nem jössz be neki igazán, valószínűleg...

ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Annyira nem vagy érdekes neki, hogy megerőltesse jobban magát.
ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A boldogság nem létezik ***** válasza:
52%
Én biztosan nem mernék kezdeményezni, mert az ijesztő, félelmetes, túl kockázatos.
ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!