Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltöznétek/odaköltöznéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek/odaköltöznétek olyan férfihoz, akinek ugyanabban a faluban élnek a szülei ahol ti fogtok? És belemennétek abba,hogy a kedvesetek a nap felét a szüleinél tölti (közös cég a szülőkkel), a másik felét veletek?

Figyelt kérdés
ápr. 12. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem költöznék faluba, de a többi része nem zavarna, ha normálisak a szülei és engem is szeretnek és én is őket. Ha nem ez a helyzet, akkor nem hiszem, csak ha meg tudja húzni a határokat a férfi.
ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

"Faluban" na ez már jól kezdődik.

A többi fele is nagyon fain, biztos független, önálló gondolatai lehetnek. 😁

ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Semmilyen faluba nem költöznék.
ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Egy álom lehet
ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy a munkaidejét hol tölti, hanem az , hogy a többit hol.

Ha van egy határ, és nem felejti ott magát anyukáéknál ebédre, vacsira, hanem van egy jól behatárolható közös, ÖNÁLLÓ életetek, akkor működik az ilyesmi. Egyéb esetben nem. Sose lesztek önálló család, ha nem válik le a régiről.

ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, a feleségem odaköltözött. Telekszomszédok vagyunk a szülőkkel.


független vagyok és vannak önálló gondolataim is.

ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ....Nekem ez sok lenne
ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem költözik oda, akkor legalább lehet keresni mást. Alapból nem kezdek olyan partnerrel semmit, aki nem jön ki jól a szüleimmel. Van pár ezer választék, szóval nem kell megalkudnom senki miatt se.
ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből mindig csak a probléma lesz. Hosszútávon egy csomó gond lesz ebből a helyzetből főleg hogy anyagilag a családi cégtől függ.
ápr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!