Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szőkék vonzódnak hozzám,vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szőkék vonzódnak hozzám,vagy én hozzájuk. Elsősorban szőke lányok/nők válaszait kérem. Mik a meglátásaitok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 36 éves pasi vagyok,mondjuk középkategóriás de iszonyat jó dumával. 180 cm,barna haj,kék szemek. Nagyon vonzanak a szőke nők,nem tudok nekik ellenállni. De az a meglátásom,tapasztalatom,hogy a szőkék is jobban vonzódnak hozzám. Nem tudom,hogy a külsőm miatt van ez,vagy valami más? Én magabiztosabban csípek fel egy szőkét,jobban érzem magam a közelükben,nyitottabb is vagyok. Előző barátnőm barna volt,vele nem is éreztem magam annyira jól,mindig is szőkére vágyom valamiért. Lehet azért mert tudatalatt tudom,hogy bejövök nekik? Esetleg valakinek valami más színkombinációval valami hasonló megfigyelése? Köszönöm a válaszaitokat

ápr. 13. 09:04
 1/4 anonim válasza:
képet láthatunk rólad?
ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki több-kevesebb rendszerességgel szőkére festi a haját? :)


Szerintem az 1-es válaszoló nagyon lényegretörően fogalmazott. Ezt nem kerülheted el, hogy fényképet mutass magadról!

ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy tudat alatt mivel vonzódsz a szőke nőkhöz, a kisugárzásod vonzza hozzád őket.
ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ennek mi a jelentősége?
ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!