Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a kávézóban a pultos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benfentes22 kérdése:

Tetszik a kávézóban a pultos lány, hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Az egyik kornyeken levő kávézóban nagyon tetszik az egyik pultos lány, mikor először bementem egyből észrevettem és kicsit feltűnően néztem, amit észre is vett a másik, nemrég bementem megint, viszont ennél az alkalomnál már mosolygott mikor kiszolgált, és iszonyúan sok cukrot rakott a kávéba (ez női nyelven jelent valamit)? Hogyan hívjam el randira ?

ápr. 13. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Tipikusan az az eset amikor valaki annyira ki van éhezve, hogy azt hiszi hogy a pultos/pincér/eladó flörtöl vele csak mert mosolyog. Nekik ez a munkájuk és nem hiszem hogy örülne neki ha kezdeményeznél bármit is. Naponta próbálkoznak be náluk hozzád hasonlók akik azt hiszik hogy egy mosoly (vagy a megszokottnál több cukor lol) jelent valamit.
ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem megér egy próbát, sokat nem veszíthetsz, max egy esetleges visszautasítás után kellemetlen lesz, de ha ezt bevállalod, akkor hajrá
ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De milyen formában próbáljam meg? Mit mondjak neki?
ápr. 13. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérek még cukrot!

Ha veszi a lapot zöld a lámpa onnan már ha nem bénázol már beszélgetek is.

ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eleinte inkább csak puhatolózz, pl. hogy mióta dolgozik ott, szereti-e ezt a munkahelyet, viccelődhetsz is vele, hogy biztosan ő is ennyire édesen szeretheti a kávét, ha ilyen sok cukrot tett bele. Szóval én amondó vagyok, hogy ne ronts ajtóstul a házba, beszélgess vele, aztán majd meglátod.
ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy pultosnak mimdenkivel kedvesnek kell lennie, ez is a fekadata, semmit nem jelent. Én amikor ilyen hekyen dolgoztam, utolátam, hogy egyes férfiak nem hagyták csinálni a dolgomat és már azért is nyomultak, csak mert mosolygok.
ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!