Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért dicsekszik el a fizetésé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dicsekszik el a fizetésével és az egzisztenciájával, ha utána azt is kifejti, hogy nem szereti ha egy nő erre kiváncsi?

Figyelt kérdés

45 éves (jóval fiatalabbnak néz ki). Nem magyar, Budapesten lakik és dolgozik 2 éve.


Randiztunk a belvárosban. Találkozásunk elején azt mondta éhes, ezért beültünk egy étterembe. Én csak egy előételt fogyasztottam, mert valamit nekem is rendelni kellett.


Szóba került, hogy miért jött Budapestre. Én csak arra voltam kiváncsi, hogy miképp jött az ötlet erre a városra. Erre elmondta kb. az egész életrajzát, hogy az apukájának odahaza cége van, de nem akart ott vele dolgozni, kihívásokat keresett stb.. Elmondta hogy milyen fizetést kap (?) - nem kérdeztem!


Majd kb. 30 perccel később elkezdte mondani, hogy mennyire nem tetszik neki, ha egy lány "tries to take advantage of me" vagyis pénzügyileg próbálja lehúzni vacsorával, italozással, programokkal vagy a fizetéséről kérdezi.


Én a vacsora után, miután elhagytuk az éttermet felajánlottam, hogy szeretném kifizetni a részem a vacsorából, amit elutasított.


ápr. 14. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Beteg lélek. Gondolom, nem találkoztok többet.

Csak beszélgetni és dicsekedni akart egy kicsit, de gondolom, rólad semmit nem kérdezett, nem érdeklődött, csak magával foglalkozott. Így volt?

ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Van az a furcsa típus, akik a penzukkel akarnak hódítani, de úgy, hogy egy fillért sem költenek.
ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Instant red flag, ha a pasi már a randikon jön azzal, hogy ő mindig felezni akar majd, ne használják ki stb, ezeknek a pasiknak jellemzően nincs pénze és/vagy csak szórakozgatni akarnak veled, amit előre leszögezve olcsón akarnak megúszni.
ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én nem látom ennyire kiakasztónak a szituációt. Ilyenkor jön a lepontozás, már tudom, rajta gyerünk, nyomjad már a piros x-et!

A kettő szerintem teljesen megfér egymás mellett. Mármint az, hogy dicsekszik a pénzével, de nem akarja hogy a pénzére menjenek. Én sem értettem sokáig a férfi nyelvet, ezért beleástam magam, hogy mi mit jelent :D

Ilyenkor azt próbálja neked bemutatni, hogy ő mennyire értékes. Nekem is volt, aki komplett élettörténet, kereset, cégek, kocsija stb és nem értettem, hogy most tényleg a pénzével akar megvenni? Ilyen nőnek néz, akit ez érdekel?

Az ilyennek elég alacsony az önbizalma, és ezzel próbál kompenzálni, illetve a férfiak ezekkel mérik magukat, ezért tartja ennyire fontosnak ezeket közölni. Mert így egyből levághatod, hogy bizony jó parti. Ami a nőknél a szépség, fiatalság, az a férfinél a státusz és az egzisztencia. Csak ezek nem annyira nyilvánvalóan jól kitehetőek, mint a nőknél. Ezért érzi fontosnak, hogy beszéljen róla.

Ettől függetlenül persze, hogy nem szeretné, ha csak emiatt lennél vele, hanem mint ember vonzódnál hozzá. Ugyanakkor a kezdeti ismerkedésnél ez már egy ilyen jelzőtábla, üzenet, hogy figyu, amúgy tudd, hogy kivel állsz szemben és ne keresgélj tovább.

Nagyon esetlen és idétlen dolog, én is meg voltam döbbenve. Legszívesebben közbevágtam volna, hogy figyelj nekem ezt ne, ne nézz aranyásónak.

Megértem, hogy kínosan érezted magad. De ez a férfi nagyon egyszerűen, gyakorlatiasan gondolkodik, nem szeret mellébeszélni. És nem erénye a szofisztikált kommunikáció. Illetve lehet volt pár rossz tapasztalata is. Ha folytatni akarod vele, akkor én kitérnék erre a témára, mert ezt az elején fontos tisztázni, hogy attól, hogy ő külföldi, ne degradáljon téged azzal, hogy magyarként te biztos a pénzére utazol, és még a feltételezés is sértő. Változtasson a hozzáállásán, ha jót akar, és nem vagy hajlandó minden egyes randi szituációban azon feszengeni, hogy mikor néz arányasónak, mert igenis ki tudod fizetni azt a vacsorát, vagy az akármit.

ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Hát megint egy "nyugati" túl tolt fax.

Csak pénzben tud gondolkodni...

Eh...filmekről..kulturálor...kúlturálus különbségekről....szexről...bármi másról szó volt egyáltalán?

ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szex lesz ebbűl. De aztán el fog hajtani mert nem szereti a golddiggereket:) feluletes hulyegywrekekkel tudod kik randiznak?
ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából ebből nem derül ki semmi. Lehet mentális beteg, lehet semmiség.
ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nem állította azt, hogy te húztad ki belőle.
ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert dicsekedni akar, de őt a csodás személyisége miatt szeressék...
ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!