Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek boldog?

Figyelt kérdés
Lehet fura a kérdés de 21 éves srác vagyok és kicsit sem vagyok boldog. Nem vagyok depressziós egyszerűen csak azt érzem hogy egy olyan dolog nincs az életemben ami miatt boldog lennék. Van egy 4 éves kapcsolatom amiben már vagy 6x megcsaltak traumatizáltuk egymást történt 50 szakítás minimum de mindig vissza mentünk egymáshoz. Ez is rá tesz arra hogy nem vagyok boldog mert olyan jó lenne nyugodtnak lenni és csak szerelmesnek lenni a kapcsolatban és nem félni hogy mikor hagynak el újra. Nincs munkám mert sehova nem vesznek fel pedig rendelkezem szakmával érettségivel. Nincsen egy igaz barátom se akik voltak évekkel ezelőtt a felszínes életet választották inkább és a kamu barátokat. Van egy testvérem akivel egész életünkben rühelltük egymást én próbáltam vele jó kapcsolatot ápolni de őt csak az olyan dolgok és emberek érdeklik amiben haszna van. Csak az anyám nevelt fel és vele is semmilyen a kapcsolatom sosem voltunk túl közel egymáshoz és sosem értett meg. Szeretek vereséget írni énekelni de ez kevés a boldogsághoz. Egyszerűen kínzás úgy élnem ennyi évesen hogy nem is érzem hogy igazán élnék. Csak repülnek az évek és én ugyanott tartok ahol x éve is tartottam, sehol se. Én csak egy boldog és nyugodt komfortos életet szeretnék nem tudom hogyan érhetném el ezt. Bármit megadnék érte mert amikor történik valami nagyon jó dolog akkor kicsit kapok egy ízelítőt belőle hogy mások hogy érzik magukat minden nap. Már elfáradtam. Mit tehetnék?

ápr. 14. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb ember is “csak” erre vágyik, de ezt nem olyan egyszerű megteremteni. Kezdetnek pl szakits a csajoddal, ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Kezdd el felfedezni, hogy mi érdekel, próbálj nyelvet tanulni, menj el sportolni, csomo csomó cikk van a neten, hogy hogyan tudod feldobni az unalmas napokat.
ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem baromira érdekelne egy valós statisztika arról hogy az emberek hány százaléka érzi magát boldognak. Az tuti hogy nem te vagy az egyetlen aki boldogtalannak érzi magát.
ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani kéne és boldogságforrást keresned m
ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez 20L mintha magamat olvastam volna, fiatalon vágysz a boldogságra de egyszerűen nem jön. Teljesen átérzem.
ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon nehéz a mai fiatalok élete. Én harminc valahány évesen visszasírom a kommunizmust pedig nem tapasztaltam meg, de ahogy beszélnek róla az akkortájt élő emberek, ismerősök mesésnek hangzik a mostanihoz.

Annyit tudok írni, hogy el kell kezdened valahol minél előbb.

Talán új város kéne neked több lehetőségekkel és spórolni kéne, hogy egyetemre tudj menni, vagy olyan szakmát elvégezni ami jól fizet. Barátokat kéne szerezni ottan és ismerkedni nőkkel utána.

Új hobbikat csinálni és hasonlók. Sajnos más tanácsot nem tudok neked adni.

ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen kínzás úgy élnem ennyi évesen hogy nem is érzem hogy igazán élnék. Csak repülnek az évek és én ugyanott tartok ahol x éve is tartottam, sehol se."

Mert nem haladsz, nem változtatsz.

A "kapcsolatod" nem kapcsolat, ha megcsal és elhagy. Őt el kell engedned, csak a boldogságod útjában van.

Kell állás, programok, társaság, kimozdulni, verseket írni, énekelni, és minden amit szeretsz vagy szeretnél.

A dolgok nem csak úgy történnek velünk, nekünk is tennünk kell értük, és azért, hogy nekünk jó legyen, úgy, ahogy mi szeretnénk.

ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, aztán keress valamit ami boldoggá tesz. Nekem is volt egy nagyon depressziós szakasz az életemben, amit még mindig nem hevertem ki teljesen. De a kisállatkáim, sorozatok nézése, tanulás stb. eltereli a gondokat, így egy kicsivel jobban érzem magam.
ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nehéz elkébzelni hogy semmilyen munkát nem találsz pl...oké egy gyárba nem boldog az ember, de kezdetnek jó.

A nőt meg hagyd ott.

N 32

ápr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!