Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakinek nincs ideje egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit megismertem viszont most egy ideje azt mondogatja hogy neki most nem lenne ideje egy párkapcsolatra

Ilyen tényleg létezik vagy ez inkább egy kifogás és talált valaki mást útközben?


ápr. 15. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Kifogás.

Mindenkinek arra van ideje amit akar vagy amit fontosnak tart.

ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Udvarias, óvatos kihátrálás. Nem akar megsérteni, de akármilyen oknál fogva-nem feltétlen a te személyed-de nem akar kapcsolatot. Lehet háttér ok, és még millió más ok. Egy a lényeg: nem akar kapcsolatot. Tartsd tiszteletben a másik ember akaratát.Ez a lényeg.
ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is kifogás.
ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondolom ha valami nagyon jó pali lennék egyből lenne ideje :/
ápr. 15. 21:43
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlenül a te személyed a probléma, millió oka lehet egy másik embernek, ha nem akar belemenni semmilyen kapcsolatba. Nem jó ha igy közelíted meg a dolgokat.
ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Nàlam most pont ez a helyzet. Reggeltől estig teszem a dolgom. Munka, vásárlás, kert, felújítás, jogsit csinálok, ügyeket intézek, plusz háztartás, meg időnként kéne sportolni, de kinek van arra ideje. Tényleg nem tudom, hogy hova lehetne ebbe besűríteni egy tartalmas randit, egy nyamvadt kávéra nincs időm.

Mondjuk ezzel tisztában is vagyok, és nem is ismerkedek.

ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Az egyesnek igaza van, valóban csak kifogás.

Exem is mindig azt mondta h dolgozik, ezért nem tudunk telefonon beszélni.

Pedig vagy éppen kocsikázott a barátjával, vagy az erdőben sétált a lányával, vagy az ország másik végében pizzázott barátokkal, vagy edzeni ment.

Na ezeket el is mesélte, csak gondolom közben volt neki más nő is.

ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Aki pl.: orvosnak tanul annak nem hiszem, hogy tul sok szabadideje lenne. De feltételezem, nem orvosi egyetemre jár, így csak kifogásokat keres.
ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Általában kifogás, de van hogy nem. Én voltam így, munka, háztartás, gyerek, kutya, tanulás...aludni se volt időm nem hogy kapcsolatra.
ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Hú, nekem a barátnőmre nincs időm meló, család mellett. Nagy néha sétálunk, amikor tolja babakocsiban a gyereket. Munka, háztartás, 2 gyerek nálam is, pár hónapja sok a program. Nyáron jobban rá fogok érni, ja nem, akkor meg kert van, minden délután és szabadnapon. Amikor meg van pár óra magamra hetente, akkor inkább nézek egy filmet.

20 évesen jobban ráértem.

Nézd, ha ő nem ér rá neked, akkor felejtős. Mert lehetne közös vacsi, enni csak szokott, vagy kávét inni. Az se tart sokáig. De ha ennyi időt se szán rád, akkor hagyd. Nem is keresi azt az időt, amit rád tudna szánni.

ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!