Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők így 2024-ben szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők így 2024-ben szerintetek milyen az a férfi akinek úgymond „minden ujjára jut nő”?

Figyelt kérdés

Mindig is volt alfahím, falu bikája, aki a szórakozóhelyek királya és úgy váltogatja a nőket mint a zoknit


Náluk a faluban ez egy favágó kigyúrt ladás gyerek volt akiről az a hír járja hogy ő volt az első minden környékbeli tini csajnak


De úgy figyeltem meg hogy azóta inkább az iylen 30 kilós belőtt hajú feszülős öltönyben lízingelt mercédeszt vezető alakok lettek kapósak


Írjatok meg hoyg szerintetek mi kell manapság ahhoz hogy a nők nagyobb részénél sikeres legyen egy férfi


Linkeljetek olyat aki manapság alpha nak számít



ápr. 16. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha képet nem is találtam,de nekem ez: min 180 cm, min 80+ kg csupa izom,szolizott,sötét hajú férfiak 30 év felett,jó sok pénzzel.

Az 50 kilós kis pávagyerekek max a tini kategóriának jönnek be.

ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Az alfahímek, de azok akik nem csak játsszák az alfahímet hanem azok is. Nem mindegy mi van mögötte.
ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem olyan, mint a szexpartnerem. Ő 40 éves, jó a teste, nincs kigyúrva, de látszik, hogy karban van tartva, plusz ápolt is.

Tud normálisan kommunikálni, ért a nők nyelvén.


Jól feltalálja magát az életben, van családja, jó munkája, több dologgal is foglalkozik, a hobbija is menő. A felesége mellett kb falja a nőket. Az ágyban remek partner, egy igazi szexmániás perverz pasi.

ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%

1.Gizda

2.Mellé mindenben tökéletes is (személyiség + külső)

3.Azért sok pénze is legyen

4.+ ezen felül még valamit, mert ez így nagyon kevés.

ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

5-ös ilyenre gondolsz?


[link]

ápr. 16. 13:25
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Itt egyik választ sem nő írta.
ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Milyen választ vártok amúgy?
ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "minden ujjára jut egy nő" szerintem erősen függ a "célközönségtől". Nem mindegy, hogy a faluvégi putrisoron jut minden ujjára egy nő vagy az idegsebészek nemzetközi kongresszusán.
ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Abszolút nem érdekel, hogy kik után loholnak éppen aktuálisan a nők. Én úgysem tudnék olyan lenni és nem is akarok. Ezek az elvakult rajongók baromira untatnak, belőlük 12 pontosan egy tucat. A falu bikája is végül csak egyet fog választani. A többi nő meg hoppon marad és egyedül, magányosan, szomorúan fog elmúlni ebből a világból, mert nem őt választotta a csoda alfa (aki persze egyszer ugyan úgy meg fog öregedni, mint a többi normál(is) ember). Akkor mire mentek a nagy rajongásukkal, a loholásukkal az alfa után?

Szerintem egyszerűen csak hülyék és ostoba ösztönlények az ilyenek. A kölcsönös szeretet egy sokkal magasabb szintű kapcsolódás, mint az állatias testiség. De akinek ez is elég az élettől, annak hajrá.

ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

hát nehéz kérdés, de azért megpróbálom összeszedni. Fuh, de fogtok utálni. :D Ezek csak kiindulópontok, nyilván vannak egyéni preferenciák. Inkább úgy fogalmaznék, hogy a legtöbb nő nem utasítana el egy ilyen személyt, ha szingli lenne, és komolyabban próbálkozna.


- Min 180 cm, minél magasabb annál jobb

- sportos, jó testfelépítésű. Nem túl kigyúrt, nem is vékony

- sármos, jóképű, szép szemek, arányos arc

- jól keres, saját vállalkozása van, vagy ha alkalmazott, akkor is magas pozícióban és valamilyen magas presztízsű munkát végez

-magas EQ/IQ


Ezek az alapok, de ha párkapcsolatról lenne szó, akkor még rengeteg tényező számítana, de azok már nagyon egyéni preferenciák.


Példának: [link]

ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!