Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kéretlen farokfotót ki küldött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéretlen farokfotót ki küldött neked, honnan ismerted az illetőt?

Figyelt kérdés
Hogy került erre sor?
ápr. 21. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőről többen, vadidegenek facebookon és egy munkatársam is, na őt le is tiltottam és bent is csak köszönök neki és megyek is tovább.
ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Itt is kaptam már pár linket, kéretlenül. Természetesen nem fogom megnyitni. Igazából a leveleket se nézem meg, nem kaptam még soha értelmes privátot, szóval nem érdemes.
ápr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Beléptem a facebookon egy nudistáknak szóló facebook csoportba és az egyik tag küldött messenger üzenetben. Ezután szóltam a moderátoroknak és ki is tiltották az illetőt abból a csoportból.


36/F

ápr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehonnan, vadidegenek küldözgettek állandóan a facebookon bármiféle előzmény nélkül, egy időben a kéretlen üzenetek mappám tele volt ezekkel a kreténekkel, épp ezért meg sem nyitom. 😒
ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A a kollegáét én kiragasztottam volna a munkahelyen a falra a bejárati ajtóhoz és alatta a nevével.



Én az exem haverjátol kaptam. Amibol szépen le is vágtam hogy lejárat kibeszél lehord engem mindennek a barátai előtt akkormár a tesói, szülei előtt is. De amugy minden pasi ezt csinálja ha vki megcsalt az azt hazudja rólam en vagyok a r.banc, ha vkit dobtam mert szemét aljadék velem, az is engem hord el meg kv-nak le.

Ők meg a szentek persze.

Na kettőnk közül mindig én voltam az csak aki hű igazán szeret és normalis. Szakitasok után meg mindig en vagyok porig alázva és hab a tortán hogy a külsősök mégcsak meg se kérdőjelezik az elhangzottakat vakon hiszik az exek kamverzióit.

ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első bekezdésem 1.válaszolonak ment

(5)

ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!