Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándulas visszafordithato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulas visszafordithato ha megváltozom?

Figyelt kérdés

Tetszettem neki érdeklődött nagyon csak a hülye stílusom viselkedésem miatt kiabrandult de. A vonzalom még megvan köztunk. Ha szépen lassan változok jobb irányba előfordulhat h ismét jobban érdeklődik?

Még együtt vagyunk csak már nem olyan lelkes, nem fellangolasrol vannak szó mert akkor már nem vonzódna meg nem lenne mellettem még mindig. Én tudom h a viselkedésem a probléma. Túl durva nyers vagyok. Én vagyok a nő



ápr. 21. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem. Megbocsájtani meg lehet, de felejteni nagyon nehezen.
ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez leginkább attól függ, mi történt. Nem mindegy, hogy nem főztél neki kávét reggel, vagy más pasival flörtöltél.
ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sokszor vagyok idegesito tapados
ápr. 24. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged, akkor van esély rá, hogy visszafordítsd. Ha megutált, akkor nem nagyon van.
ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már kiábrándult akkor nem lehet. Mégha meg lenne sértődve lehetséges lenne, de a közömbösség/kiábrándultság a csúcspont a párkapcsolat zátonyra futását illetően.
ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha kezeltetted magad es nem pedig elnyomod.. mert ha elnyomod akkor meg tobb feszultseg lesz benned ami egyszer csak szet robban.
ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem visszafordítható, velem volt már ilyen.
ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem lehet.
ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!