Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még mindig gondolok rá?

Figyelt kérdés
2016 végén - 2017 elején kétszer találkoztam egy nagyon szimpatikus hölggyel. Ő szívesen folytatta volna velem, de én elrontottam, sajnos olyan szekér után futottam inkább, ami sosem vett fel. Azóta egyszer beszéltem vele messengeren, 2018-ban. Nem maradt közöttünk tüske. Közben nekem lett egy komoly kapcsolatom, házas lettem. De időközönként még mindig eszembe jut ő. Érdekelne, h mi lett vele, de így, házasként már nem akarok más nőknek írogatni.

ápr. 21. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak az élteti benned az emlékét, hogy kellettél volna neki, de mást választottál.

Nézd meg a facebook posztjai alapján mi van vele ha nem akarsz írni neki.

ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a "mi lett volna ha" hozzáállás élteti a szenvedésedet. Ezen életed végéig gondolkozhatsz, sose fogsz dűlőre jutni. A saját képzeleted rabja vagy ilyenkor. NEM tudhatod mi történt volna, lehet egy katasztrófa lett volna az egész. Azért nem őt választottad, mert neked nem kellett, nem fogott meg annyira, hát ennyi. Ha szeretted volna őt választod, de nem így lett.
ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerted annyira, hogy több hibáját meglásd,régen is volt, így egy ideál lehet a szemedben,mert a többi részét amit nem ismertél meg,elképzelted ahogy neked tetszene! Ilyen önhazudozásokra hajlamos az ember,de fókuszálj inkább a jelenre, a feleségedre! Sok boldogságot,végtelen szeretetet!
ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a hazassagod rendben volna, ez meg gondolati szinten sem merulne fel. ;-)
ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!