Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfi hogy hiheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfi hogy hiheti hogy az egészség és vonzó külső olyan értékes mint az egzisztencia?

Figyelt kérdés

Egyik kérdéshez ma ilyet szólt egy pasi, hogy ő abban sikeres hogy egészséges, nincs ősz hajszála és sportol vagy valami ilyesmi meg hogy a kortársai már kopaszok, ráncosak meg pocakosak, de ő nem.


Na mindegy és azt próbálta bizonygatni hogy valójában ez óriási érték és tőke.


Nem százas a csávó.



ápr. 21. 14:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Hogyne volna érték?

Hány éves?

ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

# 1


nem tudom. Mondom itt gyakorin szólt hozzá valamihez.


Most tippelek az alapján amit írt hogy "kortársaim kopaszok, őszek, pocakosak". A leírás alapján ezek 40-50 éves férfiak, feltételezem ő is az.

ápr. 21. 14:44
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Neki van valami kitoresi pontja, aminek valoszinuleg meg is lesz az eredmenye. Mindenki azzal gazdalkodik, azt hangsulyozza, amiben jo. Veled ellentetben neki lesz sikere.
ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

"Külső megfog, belső megtart"


Na de ha már a külső is csapnivaló?!..


Szerintem igaza van!

ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

# 3


én csak azt mondom hogy oké érték az egészség de azért ne jelentsük már ki hogy az hogy egy 40-50 ? es férfi azért mert ilyen bájgúnár ,izmos, sportos nem kopasz stb meg egészséges az egyenlőségbe tehető azzal hogy mondjuk komoly egzisztenciát, karriert, ingatlanokat, befektetést, tényleg komoly pénzt építettél fel.

ápr. 21. 14:51
 6/22 anonim ***** válasza:

5: És? Mondta ezt?

Honnan tudod amúgy, hátha neki meg másoknak ez megfelelő.

ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem értékesebb. Pénzem nekem is van.
ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

# 7


de most komolyan inkább választanál adott esetben egy anyagilag átlagosat csak mert 'egészséges' meg sportos mint egy igazán sikereseset akire büszke lehetsz?

ápr. 21. 15:13
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
8: Egyértelmű, hogy igen.
ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#8 Ahhoz, hogy egy lelakott, csúnyácska férfit válasszak az kell, hogy GAZDAG legyen és számolatlanul költse rám a pénzt, emellett bánjon velem kifogástalanul, legyen jó humora, jó személyisége.

Sikeres úgy is lehet valaki, hogy a sikere nem jár anyagi megbecsültséggel, esetleg zsugori és nem ad a pénzéből.Így nem leszek rá büszke, mert semmi hasznom nincs az ő sikeréből.


Akkor jobb egy jól kinéző, de átlagos anyagi helyzetű, aki a saját szintjén elkényeztet.

ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!