Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ekkora gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ekkora gond hogy 28 évesen lemondtam a párkeresésről? F

Figyelt kérdés

Egy ideje mindenki ezzel nyaggat, szülők, rokonok, ismerősök, munkatársak, stb. Miért nincs barátnőm, miért nem járok társaságba, ez így biztos nem jó nekem, menjek el orvosi kivizsgálásra ha nem érzek késztetést az ismerkedéshez stb.

A helyzetem azért alakult így, mert sosem sikerült összejönnöm olyan lánnyal aki tetszett. Próbálkoztam 24-25 éves koromig, netes ismerkedésnél lekoptattak mikor kiderült nincs saját lakásom, kocsim, nem keresek jól, még ha addig meg is volt az összhang. Ha "élőben" akartam ismerkedni pl egy buliban, akkor már az elején látszott a lányokon hogy nem érdeklem őket és valamilyen indokkal lekoptattak. Volt pár lány akik jártak volna velem (ők is kezdeményeztek), de nekem meg ők nem jöttek be. Szóval így alakult hogy teljesen megszoktam hogy egyedül vagyok, nincs is motivációm az ismerkedésre, a külsőmön "javítottam" testedzéssel, jobb öltözködéssel, frizura váltással, de továbbra is maximum átlagosan nézek ki. Fizetést tekintve nagy előrelépést nem tudtam elérni. Szóval hiába mondják nekem hogy ismerkedjek, tudom hogy nincs esélyem a nők többségénel, akiknél esetleg igen, ők meg nem vonzanak. Kényszerből nem akarok kapcsolator, pedig páran azt sugallják hogy ezt kéne tennem, de nem látom értelmét. Szóval a litániám végére érve a lényeg, hogy megszoktam, berendezkedtem erre az életmódra, csak valahogy mindenki rám akar erőltetni olyat amit nem szeretnék. Mindenre van magyarázatuk, hogy ezt így azt meg úgy kell csinálni, nem tudják beleképzelni magukat a helyzetembe.


ápr. 21. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"miért nem járok társaságba" - valószínűleg ezért nincs párkacsolatod sem. Neten nagyon nehéz ismerkedni, hogyha kizársz minden személyes interakciót, nem fejleszted megjelenésed, kommunikáció készséged, akkor csak a magány marad.


Nekem nem gond, mindenki élje úgy az életét, ahogy szeretné! Azzal viszont légy tisztában, hogy most még nem vagy teljesen elkésve, nagyobb erőfeszítéssel 2-5 év alatt ki lehet alakítani baráti társaságot, 8 éven belül pedig partnert, 20 év múlva viszont már szinte esélyed se lesz!

ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hm, ha te rád hat más véleménye akkor bizony baj mert tudatalatt szeretnél párkapcsolatot.
ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Régebben sokat jártam társaságba, akkor se volt barátnőm

#2

Szerettem volna, de nem jött össze olyannal akire vágytam.

ápr. 21. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
5 évvel idősebb nő vagyok, ugyanebben a helyzetben, hogy csak kényszerkapcsolatom lehetne olyanokkal, aki nem vonzanak és egyéb alapvető dolgokban sem passzolunk. Így én sem erőltetem. A környezetünk (a tiéd is szerintem, az enyém pedig biztosan) teljesen máshogy közelíti ezt meg. Ők már az idősebb éveinkre is gondolnak, hogy akkor mi lesz velünk, és ezt is meg lehet érteni, mert tényleg nem akkora móka 50+, 60+ teljesen egyedül lenni... Csak kényszerkapcsolatban mérgezni egymást sem. De mivel az ő kapcsolatuk sem az igazi, úgy gondolják, ez mégis élhetőbb.
ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így jó, akk nekem is. Am nem tartom ekkora gondnak. Te életed, te döntesz...
ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
attól mert társaságba jársz, nem lesz automatikusan bnőd.
ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond, ha neked tényleg őszintén nem gond, akkor rendben. A rokonokat meg el kell küldeni foglalkozzanak a maguk dolgával, gondolom te sem lógszt rajtuk, hogy ők miért vállaltak gyereket stb., akkor lesznek szívesek nem megkérdőjelezni a te magáneleti döntéseidet. Csak keményen!
ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minél több férfi mond le a párkeresésről,annál több nő jut nekem. Szóval hajrá, az nekem csak jó, ha nem vagy versenyben.
ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Amúgy se voltam :D

ápr. 22. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!