Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kötödök ehhez a fiúhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kötödök ehhez a fiúhoz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel a társkeresőn megismerkedtem. Váltottunk szót aztán ismik lettünk facen. De ahogy észrevettem alig irt, úgy éreztem hogy falat emelt maga köré. Amikor van kedve sokat beszélgetünk, egyszer megbántott. Utána elnézést kért. Azóta alig beszéltünk. Tudom hogy nem kellene foglalkoznom vele, de mindig rá gondolok, sziven szerint irnák neki de gondolom zavarnám. Magamat se ertem.
ápr. 21. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Mert nincs más.

Amint lesz, azonnal el fogod felejteni.

ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon vágysz egy kapcsolatra. De ez nem az.

Próbálj élőben ismerkedni, vagy ha társkereső, akkor minel előbb találkozás. Mert ennek így nincs semmi értelme.

ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-nél a pont.
ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hot-cold módszer amit mindig beszoptok.
ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondok két lehetséges okot:

a) érzelemfüggő vagy, aki "csak legyen már végre valakim" alapon kb. mindenkibe beszerelmesedik aki két kedves szót mond neki;

b) a tudatalattidban valakire, valamilyen vágyképedre nagyon hasonlít.

ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő olyan fiú aki mindig is bejött. Barna szem barba haj szakál, magas es nem vézna. Aranyos fiú de magas falakat emelt maga köré.
ápr. 21. 22:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nem lehet a tiéd. Te is tudod és annál inkább kell mint egy trófea.
ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!