Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ekkora ügy lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ekkora ügy lenne, ha a párod nem akar gyakran kiposztolni?

Figyelt kérdés
Hali. Kivételesen a kérdés nem rólam fog szólni, inkább 22 éves húgom miatt írom ki (én 25 éves nő vagyok). A párjával már 2 éve együtt vannak, kint is van nekik Facebookon a kapcsolatban jelzés. A srác eddig 2x posztolta közös képüket, a húgom pedig ezt mai szlenggel élve "redflagnek" éli meg. Szeretném tudni, hogy én vagyok a h**ye, vagy ez most tényleg gáz. Nekem van egy 5 éves kapcsolatom. Másfél év után össze is költöztem a fiúmmal és akkor kiraktuk szépen a kapcsolatban jelzést social media oldalakra. Kiposztolt egyszer évfordulóra. Majd anno hisztériás időszakomban neki vágtam (akkor voltam annyi, mint most a húgom), hogy miért nem rak ki most is, és elmondta, hogy neki kellemetlen bármit is posztolni, nemhogy a magánéletét. Akkori kis hisztis fejemmel ebből vita lett, hogy na de mi van, én vagyok a ciki, vagy hogy járunk? Ő meg stabilan állt ahhoz, neki posztolni ciki és pont. Én ezt akkor elfogadtam. Negyedik évünkben megint kirakott egyszer, akkor magától, mert szerinte nagyon cuki volt egy kép és örömet akart vele szerezni. Tehát összesen ha háromszor rakott ki 5 év alatt. Mégse csináltam belőle ügyet az elmúlt 3 évben, mert én elfogadtam, hogyha velem jár nyaralni, beszélt rólam a kollégáinak, ismernek a barátai, kint van hogy kapcsolatban, akkor nyilván nem azért nem rak ki, mert titkol, hanem mert neki ez tényleg kellemetlen. Én látom rosszul, hogy ilyen formában ezzel nincsen baj, csak ha egyértelműen titkolni akar a párod ? Kérlek, hogy a húgomat ne osszátok ki, inkább érett véleményt adjatok, szeretném neki alátámasztani, hogy szerintem nem baj, ha valaki nem akar posztolni és ezt szóvá is teszi, csak ha látszik, hogy titkol
ápr. 23. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak ennyire kevés problémám lenne...


Szerintem ezen nincs is mit ragozni. Nem, nem nagy ügy, és nem is gáz.


28/N

ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kapcsolatban jelzést sem tettük ki (5 év).
ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem bánom, ha jönnek még ilyenek. Én érzékelem, hogy nála ez önbizalom hiány és annak a vegyülete, hogy az előző csávója tényleg titkolta őt, de ez a mostani egy rendes srác és egy posztot rakott ki az elmúlt 5 évben, az az egy is a kocsija, szóval láthatóan nem oszt meg semmit és ez nem a húgom iránti szerelmét jelzi..
ápr. 23. 17:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
4 éve együtt, egyikünk sem posztol kb soha semmit - a kapcsolatban jelzés sincs kint 😂 Sőt, 1 évig még ismerősöm se volt, mert ennek zéró jelentősége van...mindenki aki fontos tudja és kész. Nem szeretjük kiteregetni a magánéletünket mert senkire nem tartozik!
ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
10 év alatt sem tettünk ki sokmindent. Férjem még fent sem volt egy pár évig, mert ráunt, és törölte a fiókját, na akkor végképp nem osztott meg semmit. Élünk, együtt vagyunk, házasok, 2 gyerekkel. Szerintem hülyeség állandóan teleposztolni a netet. Sőt, ha valahová elmegyünk, van, hogy képet sem készítünk. 😀 Nem a telefon képernyőjén át kellene nézni a világot. Hugodnak tényleg valami lelki gondja lehet, amit ezzel akarna kompenzálni.
ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na most ezeket megmutattam neki. Azt mondja nem is az a baja, hogy nem rakja ki, hanem hogy ugyanazt a választ kapta, mint én is anno X éve, hogy a srácnak kellemetlen megosztani privát dolgokat, még egy képet a haverjaival se rakna ki szívesen, konkrétan semmit
ápr. 23. 18:59
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
8 éve vagyok együtt a párommal. Még az sincs bejelölve egyikünknek sem hogy kapcsolatban, nemhogy kép. Soha a büdös életbe nem volt közöttünk ez még szóban sem. Egyszerűen egyikünk sem használja a facebookot. Én vagyok a nő, évek óta se a profilképem nem változtattam. Soha sem posztolok. A párom csak vicces idézeteket, de ennyi. Senkinek semmi köze hozzá, hogy kivel és miért vagyok együtt. Nem bizonygatom a szerelmem a neten. Nincs értelme. Ezt mi ketten tudjuk és érezzük, azt ami köztünk van. Védem a magánéletem. Ez csak rám és ő rá tartozik. Ez ilyen egyszerű.
ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7 És nagyon zavarna ha azt mondaná neked, hogy bocsi szívem, nekem ez kellemetlen , nem szeretnék posztolni ?
ápr. 23. 19:21
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel az a szros facebúk?

Semmit nem posztolok én sem évek óta.

Meg egyáltalán nem is értem. Akiket valóban ismersz, úgyis tudják, hogy együtt vagytok, idegeneknek meg mi közük van hozzá?

ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
8! 7vagyok. Akkor sem zavarna. Ugyanis semmilyen képen nem szeretek/szeretnék rajta lenni. Úgy ahogy vagy kerülöm, a szereplést. Huszonéves vagyok, az én korosztályom gondolkodása átlagban nem ilyen, de soha nem szeretnék képeken szerepelni.
ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!