Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért vágyódom most ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vágyódom most ennyire más csajok után, mert annak idején nem éltem ki magam?

Figyelt kérdés

Férfiak tanácsára lenne szükségem elsősorban.


34 éves családos férfi vagyok. Jó a megjelenésem, a szociális készségeim, az anyagi helyzetem.


Régen egy vesztes voltam. Fizikailag gyenge, aki nem jött be a csajoknak, csóró, és pocsékul is kommunikáltam. Aminek állítólag a "legszebb" éveknek kellett volna lennie, azok számomra csőd és szenvedés voltak. Csak szenvedve néztem, ahogy jönnek a születésnapjaim (18, 19, 20...) és hogy mennyire semmit nem értem el a csajozásban - pedig iszonyatosan vágytam rá. Huszas éveimre tele lettem lelki töréssel.


Megismertem a feleségem. Aki viszont elfogadott úgy, amilyennek vagyok. Kialakultak az érzelmek, dolgoztunk a kapcsolatunkon, lett lakásunk, lett gyerekünk. Boldog voltam, hogy lett valakim, és jól esett, hogy végre én is kapcsolatban vagyok. Jól esett az elfogadás.


Azonban...

Mostanában lennének lehetőségeim a nők terén. Nagyon jó lehetőségeim. Olyan csajok, akikről annak idején csak álmodhattam. Akik akarnának engem, valamelyik még azt is megírta, hogy még az sem zavarja, hogy családom van.


Én most ebbe bele vagyok betegedve. Nem akarok félrelépni, de egyszerűen nem tűnnek el ezek a csajok a fejemből. Ha tehetném, már rég lefektettem volna őket. Már rég ájultra keféltem volna őket, na.


Egy haveromat megkérdeztem, ő azt mondja nem szokott ilyeneket érezni. Neki annyi csaja volt elmondása szerint, hogy már ez nem hiányzik.


De nekem szinte semmim nem volt.


Mi a francot csináljak, hogy elmúljon a kísértés végre???



#kísértés #kiélni magam
ápr. 24. 08:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
19%

Aki behozta a házasságban a negatív szellemiséget, az a fő valódi felelős.


Ok-okozat.


Az okozat jelen pillanatban-benned van.


Az okot meg be kellett vinni az adott ember testébe, hogy az ki tudjon teljesedni.

ez kb. ahhoz hasonlatos mint amikor egy db vírust be visz valaki-és az elkezd osztódni egy ember szervezetében.


Nőként írom és a valóságot írtam le.


Innentől kezdve két lehetőséged van-vagy megállsz és totálisan kiszelektálod a dolgokat magad körül, és leülsz a nejeddel és


1./ rákérdezel-aki vagy a valóságot fogja mondani-vagy lefogja tagadni

2./ vagy elesel a kisértésbe


Ha az 1-esnél a nejed őszinte lesz-akkor könnyebb a dolgod, ha tagadni fog, vagy hallgat, automatice a 2-es pont fog bejönni.


És akkor még mindig 2 út lesz: vagy rendbe rakjátok a környezeteteket és önmagatokat vagy mindkettő járja a kis háttérelőadós életkéjét és pár év múlva elváltok.


A döntés-mindig az egyének kezében van.


Nőként írom.

ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
27%

1+ Nálunk én vittem az ok-ot, és a végeredmény, hogy helyre raktunk mindent, nem egy kispályás feladat volt, kőkeményen megfizettem az árat, nagyon fájdalmas volt-mindkettőnknek a helyre rakás, és a gyökerekig lementünk az őszinteséggel. Akkoriban én egylapra tettem fel mindent ahogy mondani szokás..


Ugyan ezt amit neked irtam, kaptam tanácsként egykor valakitől-hála Istennek hogy megfogadtam.

ápr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem egy idő után nagyon szenvedni fogsz ettől a vágytól,és biztos vagyok benne,hogy megfogod csalni a feleséged, amit nem érdemelne meg. Szóval szerintem ideje lenne őszintének lenni. Elsősorban magadhoz,aztán a feleségedhez.
ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

#2 ez csak úgy működik, ha mindkét fél ugyan annyira akarja és tesz is érte. Nálunk én belegebedtem, de szó szerint. Exférjem egyszer mondta, hogy kezdjük újra őszintén. Tartott nála 2 hétig.

Viszont örülök őszintén, ha valakik megjavítják ahelyett, hogy eldobnák, gratulálok nektek😌

ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
35%
Én is hasonlóan voltam, csak pár évvel fiatalabban, végül szét is mentünk (nem csaltam meg, csak vágytam rá). Utána évekig ájultra keféltem a tinilányokat, havi 1-2 új partnerem mindig volt. Volt egy 2.5 éves kapcsim közben. Aztán még egy év szingliség, és eljött a bliss, amikor azt éreztem nem vágyok már alkalmizásra meg vadászatra, és megismertem a párom, azóta nincs ez. Tudom hogy milyen rossz, és én is sokat őrlődtem.
ápr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Nőként válaszolok, ha nem baj.

Szerintem nem az a legnagyobb gond, hogy nem volt tapasztalatod a feleséged előtt, hanem ahogy iránta érzel (vagy inkább nem érzel). Ha csak azért jöttél vele össze hogy végre neked is legyen valakid, ő elfogadott stb., ez akkor sem tartana örökre mellette, ha előtte ezeken a csajokon végig mentél volna a húszas éveidben.

Emellett persze az is érthető, hogy 30asként 1 szexuális partner véleményem szerint nagyon kevés, összehasonlítási alapod sincs, ezért a kíváncsiság is hajthat hogy mással milyen lehet.

Szerintem tedd fel magadnak a kérdést, hogy mit érzel valójában a feleséged iránt. Szereted e, vonzódsz e erősen hozzá, vagy csak a gyerek és lakás köt össze titeket.

Bár ahogy írsz róla, igazából csak nincs ló jó a szamár is alapon összejöttél vele és ragadtál a kapcsolatban, ebben én a feleséged helyében sem szeretnék élni, neked meg valószínűleg most jött el az ideje tovább lépni. Mondd el neki őszintén amit érzel, még fiatalok vagytok, találtok mindketten idővel olyan partnert akivel kölcsönös minden. Ő olyat, aki mellette nem vágyik másra, te meg ha kicsit kiélted magad, olyan nőt, aki mellett eszedbe sem jut hogy létezik más a világon.

ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

En azt nem ertem, hogy kerulsz olyan szituációba, hogy nok, csajok írkálnak neked, hogy lennének a szexpartnereid? Azert ott eleg eros jelzesek kellenek a pasi reszerol, hogy a csaj bedobja ezt.

Masreszrol csak egy atlagos ember vagy, semmi tobb. A felseged akinek koszonheted az anyagi jólétet es a fejlodest aki miatt most erdekes vagy nincstelen tini-lányoknak azt akarod elarulni. Te adsz jeleket a noknek te csetelsz veluk. Ha nem akarnad ezt a helyzetet eleve nem adnal jeleket masoknak, nem irsz veluk, tiltod vagy elkuldod a fenebe. Te dontesed milyen ember akarsz lenni amugy feleseged nelkul tuti megint megkeseredsz majd.

ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj, hogy a feleséged szamár a képletben lovacska helyett. Ha most túl lennél száz nőn ugyanígy éreznél. Jött ő mint első és elfogadtad, el hitted, hogy szerelmes vagy, de inkább a szerelembe estél bele és most más nőket kefélnél ájultra, na.


El kéne válni mert ha nem teszed meg akkor meg fogod csalni előbb utóbb...

ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

És mindig a férfiak írjàk nagy sértődve, hogy a nők nem értékelik a jót….itt egy példa, hogy a férfiakban is van ilyen.

Az a baj gondolom, hogy nem egy kiràlylány tipusú nőt vettél el. Aki számodra a fullos kategória…csak beérted szerencsétlennel.

ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Nos, bárhogy is szeretném én ezt komolyan nem tudom felfogni!


22 évesen ismertem meg a párom, már gyermekünk van, 32 éves leszek és bár tetszenek más férfiak, persze, hogy tetszenek eszembe se jutna, hogy megcsaljam valaha.

Szeretem őt, sőt kívánom, tetszik ahogyan kinéz, szeretem ahogyan viselkedik velem, ahogyan működik a szex.

De ha netalán valamikor valaki iránt elsöprő vágyat éreznék (mert hát soha nem lehet tudni) akkor nem táplálnám az érzést.

Te direkt keresed a sok nőt, azt a r_bancot is akit nem érdekli, hogy házas apa vagy.

Én ilyesmit nem tettem és nem is fogok!

Te már csalod a feleséged, a gyereked anyját érzelmi - pontosabban szexuális téren fejben és csak egy hajszál választ el attól, hogy ténylegesen fizikailag is megcsald!

De ha ennyire viszket akkor miért nem válsz el?

El lehet, senki sem tiltja meg neked, ami a tiéd az a válás után is a tiéd lesz.

Gyereked látogathatod, segíthetsz neki, nevelheted ugyanúgy.

De ha megcsalod még jobban a nejed mint van és kiderül majd kivág az az utód fog róla tudni idővel mekkora féreg voltál és másképp fog hozzád állni.

Ér annyit az a sok nő?

Mint írtam váljatok el nyugodtan. Ne légy még nagyobb féreg mint vagy.

ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!