Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kommunikáljátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kommunikáljátok a párotok felé, ami nem tetszik benne, tulajdonság, vagy egyszeri viselkedés akár?

Figyelt kérdés

Feltéve, hogy ez a legszorosabb, legfontosabb kapcsolatotok az életben és őt szeretitek a legjobban (mindezeket alapnak tekintem, lehet, ti nem). Finomabbak, udvariasabbak vagytok vele, mint ha a szomszéddal vagy az anyátokkal közölnétek valami kritikát, vagy utasítanátok vissza?

A kérdést az ihlette, hogy én ezt úgy érzem, sokszor nem kaptam meg a volt páromtól és ma sem tudom, én voltam-e túlérzékeny és az elvárásaim irreálisak.


ápr. 24. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan, szépen, de lényegretörően.
ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Finomabban, mint azzal, aki nem a párod? Vagy mindenkivel finoman bánsz amúgy is?
ápr. 24. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Finoman? Úgy bánok velük mint egy emberrel. Megadom a tiszteletet ha ők is megadják nekem. Nem törékeny porcelánból vannak, hogy én finomkodjak.

Különösen ha megbántott valaki. Nem azt jelenti, hogy lejáratom magam, de miért kezelném őket mintha labilisak lennének?

ápr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:
0%

3.: "Megadom a tiszteletet ha ők is megadják nekem" Nem láttam még olyan embert aki ezt a mondatot leírja és tisztelne [pontosabban tekintéjt érezne, mert keveri azt a tisztelettel] bárki iránt magán kívül.


Kérdező: Pont úgy ahogy megkérem, hogy hozzon már egy pohár vizet a hűtőbel ha már úgyis megy ki. Mire oda kerül a sor, hogy összejövünk és ilyen minőségemben fogalmazok meg kritikát akkorra már bőven kiderül mindkét fél számára, hogy kompatibilisek vagyunk-e. :D Ami nálam pl. azt jelenti, hogy én elvárom hogy ne eldöntendő kérdéseket kelljen feltennem válaszlehetőségekkel együtt, hogy megtudjam mi a baja, illetve hogy ha nekem valami bajom van akkor nem fogok sugarcoat-olni. :D Nem üvöltöm le a fejét, nem anyázok, de ha valami nem oké akkor azt elmondom nagyjából ott és akkor amikor történik. [Feltéve hogy van elég idő arra, hogy normálisan át is beszéljük. Ami nálam elég sokáig eltarthat mert mániám, hogy mindketten betüre pontosan azt értse a másik mondandója alatt amit azt átadni szándékozott. Lévén qrva szar vagyok a "jelek" olvasásában illetve nagyon rühellem ha valaki valami olyanon sértődik be amit effektíve nem is mondtam. :D ]


Én azokkal az emberekkel szoktam óvatosabban bánni akik A): még nem ismerek, akiket már ismerek arról tudom, hogy eddig nem küldtek el az anyámba szóval valószínűleg rendben vannak azzal, ha nem kerülgetem a témát hanem a tárgyra térek.

Vagy B): nem a legstabilabb lelkivilágú emberek szóval nem árt ha a kritika / kérdés stb előtt kapom elő az érzelmi intelligenciát és nem az azt követő 2-3 órában. :D

ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez:


"Feltéve, hogy ez a legszorosabb, legfontosabb kapcsolatotok az életben és őt szeretitek a legjobban"


meg ez:


"ami nem tetszik benne, tulajdonság, vagy egyszeri viselkedés"


nálam kizárja egymást.

ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!