Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori az manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az manapság, hogy a szülő azt szeretné, hogy te meg az ő gyereke egy párt alkossatok, és ezt a véleményét nem is nagyon titkolja?

Figyelt kérdés

Sőt lépéseket is tesz ennek érdekében. Nekem kolléganőm ilyen volt. Néha meglátogatta őt a lánya, aztán kérdezte tőlem hogy tetszik-e, mert neki sincs párja, ahogy nekem sem, meg volt olyan is, hogy meghívott magukhoz egy ebédre (de valóban más programom volt éppen, nem tudom mennyire illett volna visszautasítani). Már egyikünk sincs ott, mert ő elment nyugdíjba, én is másik helyen vagyok azóta, de nem igazán szépen búcsúztunk el egymástól, mert ő a végén elmondta, hogy nem igaz, hogy én ezt hogy nem vettem észre, de ő szerette volna ha a lány meg én komolyan összejövünk (szerinte a lány sem ellenezte volna, ezt én nem tudom). Na mindegy, én valahogy furcsálltam, hogy ez még most is divat egyes családoknál, hogy a szülő is közbenjár. Volt főnökasszonyom ugyanez, csak ő egy kollégámmal játszotta el ezt, és amikor a kollégám megkérdezte, hogy esetleg nem zavaró-e az, hogy a lánya meg közte van egy "minimális" korkülönbség (19 éves volt akkor a csaj, a kollégám 35), az volt a válasz, hogy ennek semmi jelentősége. Ő azért tartotta magát az elveihez és nem ment bele a dologba.

Szerintetek gyakran fordulnak elő manapság hasonló példák? Jó, ezek sem voltak régen, nagyjából 10 éve.


ápr. 24. 18:47
 1/3 A boldogság nem létezik ***** válasza:
100%

Inkább arra láttam több példát, amikor a leendő "ipam-napam" valamelyike nagyon NEM akarja a másikat ott látni és áskálódik, mert az ő fia/lánya "jobbat érdemel", vagy "nem elég jó hozzája".


Ezért a legjobb olyannal összejönni, akinek eleve már nincsenek szülei, vagy ha vannak, akkor jó messze élnek, esetleg "leszarják" a gyerekük szerelmi életét.

ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Én örülnék ha valaki össze akarna hozni a 19 éves lányával. 😅😅
ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, akik szeretnek kerítőt játszani. Én próbáltam egyszer, és jól levontam belőle a következtetéseket, hogy nem, soha, semmi értelme. Akik egymáshoz valók, azok megtalálják majd egymást. Nem lehet kívülről erőltetni.
ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!