Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon a pasik többségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a pasik többségét melyik indítsa be jobban "úgy" ha olyan szende vagy vadmacska módra viselkedik a barátnőjük? Na, pasik mitől "őrültök meg" jobban? Ne kerteljetek, elő a farbával! 😏

Figyelt kérdés

ápr. 25. 01:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

10 Az indítsa be férfias megfogalmazás nem inkább erős?

Nőiesen hogy kellett volna "erősen, nyomatékosan" írni.

Hogyan kelti fel a vágyat?

ápr. 25. 08:24
 12/22 anonim ***** válasza:
Az ágyban mindenképp legyen egy gátlástalan kis dög. :D Most akkor ez így megfelel neked? :D
ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Aha. Nekem alapból erős a kifejezésmódom, mármint szóba.

Imádok beszólni is a kelleténél jobban sajnos, kifejezetten nyers stílusban.

Egyszer mondta valaki, hogy különleges érzékem van hozzá hogy megsemmisítsem egy szóval is akár pont oda szúrok ahol legjobban fáj, bár ez azért anbyira nem gyakori de azért úgy szóval lelövöm kb. ez alap.

Ezzel nár nem tudok mit csinálni.

Dicséret vonal az amilyan gyenge bár néha kileng de akkor is polgárpukkasztás, bírom ha meglepődnek.

Az igazi bók út úgymond ahhoz indok kell. Most nem tehetek róla ha silány a felhozatal a stílus tekintetébem, erről én nem tehetek, az biztos!

ápr. 25. 09:50
 14/22 anonim ***** válasza:
Érdekes személyiséged lehet, szerintem hasonlít az enyémre. :D
ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14 Nő vagy vagy férfi?

Azért kérdem mert szerintem férfiként úgy jobban tolerálják, természetesebbnek tartják.

Na most én lábyként én sokszor hallottam ezt.

Hogx csinálhatsz ikyent lány létedre, ez nem illik. Jó, néha túllőttem a célon de nem érdekelt vagy értettem mi az, hogy nekem ne illik ha jól esik?

ápr. 25. 10:00
 16/22 anonim ***** válasza:

#15 Férfi vagyok. Hogy őszinte legyek alapvetően se érdekelnek a társadalmi normák meg elvárások. Nem azért csinálok, vagy nem csinálok valamit, mert ez a tömeg elvárása, hanem mert ez az én akaratom.


De szeretem néha kizökkenteni az embereket a komforzónájukból. :D

ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Engem a szókimondó vadmacskák indítanak be jobban. 🐱😉
ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17 És ha téged kritizál valamivel akkor ugye megcáfolod persze ha tudod "nemtunni"!!!
ápr. 25. 13:28
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha tudom, megcáfolom, de aligha bírnék egy ilyen Nővel! ☺️
ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19 Bírni és kibírni nem ugyanaz! 😊😁🤔
ápr. 25. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!