Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők párválasztási szokásairó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők párválasztási szokásairól mit kell elmondani?

Figyelt kérdés
Jól működik vagy túlságosan szigorú és nem eredményez elég genetikai diverzitást amelyet a faj megszenvedhet hosszú távon?
ápr. 25. 11:25
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100%
Az ember monogám faj, továbbá kb. 1:1 az ivararány, így a választásuk nem tud túl szigorú lenni. Nem jut mindenkinek Alain Delon...
ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

1


Az ember nem monogám faj hiszen kétszer annyi női ősünk van mint férfi. Tehát mindig is jellemző volt az egy férfi több nő felállás. Fordítva viszont nem nagyon.

A kereszténység terjesztette el a monogámiát, amely a kereszténység eltűnésével ismét csak eltűnőben van, egyre több a szingli férfi és nő akik körbeközösülnek.

ápr. 25. 11:56
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Olyan érzésem van, hogy ez megint egy olyan kérdés aminek az lesz a vége, hogy idetévedő az összes nőgyűlölő incel és elkezdi a nőket ekézni.
ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen nők párválasztási szokása. Mindenki más alapján választ párt magának. Én nőnek vallom magam és mégis másképp választok párt mint a szomszéd nő.
ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Lehet én értek félre valamit, de nekem ugyan annyi női ŐSÖM van, mint férfi.
ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Paul Atreides ***** válasza:
100%
Emberek vagyunk és nem pedig macskák, hogy lennének párválasztási szokásaink vagy időszakaink.
ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

5


Na és meddig tudod visszavezetni az őseid? Lehet, hogy az állításod megállja a helyét úgy 1700- ig vagy 1800-ig. Na de vissza tudod vezetni az őseid i.e. 18,000-ig például?

ápr. 25. 12:22
 8/31 A kérdező kommentje:

7


Ott már jó eséllyel befigyelne jónéhány féltestvér.

ápr. 25. 12:23
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
De az őst hogy érted? Mert én úgy, hogy emberek, akik megcsinálták a gyereket. Egyenes ágban. Az 1:1.
ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
0%
A nőket csak a pénz érdekli. Ennyike
ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!