Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 1 férfinak hiányzik a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 férfinak hiányzik a nő szakítás után akkor rosszkedve van tartósan, elhagyja magát?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem, az erős jellemű emberek-nem.


A túlhajtott emberek is hajlamosak egyébként elhanyagolásra. Fáradtak.

ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

#2


Szeretném azt mondani, hogy igazad van, de ez nem jellemtől függ.


Pont reggel értekeztem arról egy másik topikban, hogy a kutatás szerint a szerelem a drogfüggőséggel mutat párhuzamot. Tehát ha a férfi szerelmes a csajba, akkor az "elvonási tünetek" természetesek. Erős jellemű, vagy sem, ez van. Inkább attól függ az eset súlyossága, hogy mennyire fontos neki a csaj. Ha nagyon, simán kerülhet padlóra.

Én legalábbis így gondolom.

ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Atmentileg elofordulhat, de egy ferfi attol ferfi, hogy barmilyen utes utan felall a padlorol, leporolja magat es megy tovabb.
ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

3 A férfiak-ha csak nem keresztények-ilyen esetben isznak, keményen, és hajtják az új nőket.


Az ívás mindegyikre jellemző, a nők hajkurászása meg általában a hűtlenebbekre mutat.

No meg a nemevés, hirtelen fogyás, munkába való menekülés.


kb.amit én megfigyeltem náluk.

ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5+ A keresztény férfiak és nők mások..
ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy elhagyja magát az nem sűrűn.


A legtöbb embernek muszáj odafigyelnie magára a munka miatt, mások miatt, a környezete miatt.

ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elhagyja magát pl. Nem borotvalkozik nem zuhanyzik annyit mint mikor megvolt a nője.

Pl én mikor osszzejotwm a párommal akkor ő pont 1 csalódásbol probalt kimaszni, nem borotválta a szakallat és érződött rajta h nem zuhanyzott már napok óta, emellett rossz kedve is volt. Mikor osszejottunk, nem is kellett mondanom, 2 naponta birotvalkozott zuhanyzott mindennap, és parfümözte magát.

Én ugyan ez vagyok mikor elhagytak elhanyagoltam magam. Nem azért mert alapból igénytelen vagyok csak annyira nem érdekelt már semmi. Zuhanyoztam mindennap de pl a hajam már nem csináltam meg szépre, nem parfumoztem már magam én sem, és nem ügyeltem arra h a legcsinosab ruháimat vegyem fel

ápr. 25. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindkét nemnél normális reakció, a feldolgozási folyamat része. Fontos szerintem, hogy megengedje magának ezt az ember egy ideig, de utána mindenképp fel kell állni, és összeszedni magadat, nem beleragadni ebbe az állapotba.
ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!