Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdenél vele, ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenél vele, ezzel a helyzettel? Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés

44 éves, állítása szerint elvált, van egy 10 éves fia.

5 évvel ezelőtt ismertem meg külföldön egy céges rendezvényen. Aztán találkoztunk este ketten, majd elhívott egy clubba, ahol én ittam egy italt (a mai napig nem tudom mi volt) amitől teljesen kiütöttem magam, még aznap este együtt voltunk (autóban). Nem bánom, mert óriási élmény volt, az egész este, a club is, az autós szex is, egy örökre szóló esti élmény. :)


Még fél évig voltunk együtt, heti 1-2x találkoztunk, ittunk valamit, majd motelben, utcán vagy autóban szex. Nagyon élveztem. De rengeteg konfliktusunk volt, ő nála nem találkozhattunk (állítólag, mert az anyukájával lakott, amit kétlek) úgy gondoltam házas, és nem vettem komolyan. Ő erre besértődött, és állandóan ment a konfliktus...

Nálam nem találkozhattunk, mert egy munkatársnőmmel béreltem a lakást, és nem akartam hogy tudjon róla mi úgy együtt vagyunk. Ő meg azt hitte nekem van valaki másom, és ezért nem mehetünk hozzám.


Közben a srác nyíltan ismerkedett a neten.


Én visszaköltöztem Mo-ra. Közben ő írt nekem, felvett a chaten, a közösségi oldalon stb. Hogy vagyok, mikor jövök stb. 4 évig nem találkoztunk, majd tavaly ismét.

Néha találkozunk, havi 1x. Vagy én megyek, vagy ő jön.


Én szeretnék tőle eltávolodni, mert egyáltalán nem tartom magam elégnek hozzá.

Én egy átlag lány vagyok 3-4 pontos, ő átlagon felüli 10+ pontos.

Nagyon-nagyon jóképű, sportosan elegáns, nagyon jó anyagiak, kiemelkedően jó állás, nagyon jó a beszélőkéje. Szóval nagyon egyben van, és ezzel maximálisan tisztában van ő is.



Közben nem akarok valakinek a szexbabája lenni. Szerintem házas. Én 14 évvel fiatalabb vagyok, nekem nincs gyerekem. Kicsit már idősnek érzem magam a szeretői/szex kapcsolathoz.


De mégsem akarom elengedni, mert ahhoz túl jól néz ki, külsőre pont 100% az esetem, és túl jó vele.


ápr. 25. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hogy hagyjad tovább magad használni mint a kutat ha nem bánod elvégre jól néz ki. Majd ő talán egyszer megun téged és otthagy aztán sírhatsz, hogy miért pazaroltad el rá az időd és "miért minden férfi rossz"...
ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Ezt 100% hogy egy pasi troll írta :D minden incel hülyeség benne van: 3/10-es vagyok, ő 10+, 14 évvel fiatalabb vagyok de idősnek érzem magam.

🤡

ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz a szexbabája lenni, de mégis az vagy 🤣
ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én voltam hasonló helyzetben, én dobtam a pasit mert rohadt megalázónak éreztem a helyzetet. Pedig totál bele volam esve..
ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég, hogy felszínes vagy és csak a külsőségek érdekelnek, de magadat mégugyse tiszteled és semmiben se nézed, hogy így lenézed a saját külsődet, és a másik csak azért mert hozzádszólt és tetszik minden kihasznalásnak örülsz.
ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem érzem kihasználásnak, azért mert én nagyon élvezem a szexet vele.
ápr. 25. 17:50
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg vedd el belőle ami jó, de ne várj cserébe semmi komolyat!
ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

7-esnek igaza van.

De Te már komolyabban akarsz.

ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
🤡 Azt írtad, hogy nem akarsz a szexbabája lenni miközben az vagy. Kihasznál, jó reggelt! 🤡
ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, nyilván nem akarsz szexbaba lenni, miközben folyamatosan köpöd szembe a saját elveidet... Tudod, attól, hogy valaki vasalt ingben bájgúnár topmanager, még lehet emberileg hulladék simán!
ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!