Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj hogyha. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj hogyha. Nem is tudom hogy mondjam. Najo egyenes leszek. Ha ferde a farkam. (kicsit ironikus) és mit tudnék vele csinálni? Mert satuba nem mertem fogni

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
abrikter,nagyalógyalu,sarokcsiszoló,rezgőcsiszoló,kamionkerék,soroljam még?
2010. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mármint hogyan ferde? Oldalra vagy felfelé kunkorodóan? Mindkettő normális. Egyszerre is.
2010. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
oldalra..tudom h normális..de mit tudnék vele csinálni?..ja..és igen..a kamionkerék nem vált be ne is prbálkozz:/:D
2010. okt. 27. 21:26
 4/21 anonim ***** válasza:

Semmit sem tudsz vele csinálni. Most furán fog hangzani, de a maszturbálás miatt az egyik oldalon jobban meglazultak a szövetek és nem tartanak annyira, ezért dől ha megfigyeled mindig ugyanarra az oldalra. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, gondolom nem két hete kezdtél maszturbálni szóval ez nem fél perces meló után jött létre.

És megsúgom, minden pasinak ferde. Ne foglalkozz vele.

2010. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nézd meg, ő is éppen emiatt van kétségbeesve

[link]

De ha a tied is van ekkora, semmi baj

2010. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
de zavar..:/ és attól tartok h majd kiröhögnek ha itt lesz azidő..:/ amúgy az nincs kizárva amit mondasz..s az nem segítene ha a másik kezemmel kezdenék el rejszolni?:D
2010. okt. 27. 21:31
 7/21 anonim ***** válasza:
esetleg még vonatkerék?vagy rohamkocsi?
2010. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
a leopárdos odabasz..am kitudja mekkora lesz még most 14 vagyok és 18 centi..hát jah....:/
2010. okt. 27. 21:32
 9/21 A kérdező kommentje:
vagyis hát jah:DDD:Đ
2010. okt. 27. 21:32
 10/21 A kérdező kommentje:
a-a a vonatkerék nem..:6 levágja a szőrt:D:P
2010. okt. 27. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!