Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm, 23 éves, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, 23 éves, és összejött egy tőle 10 évvel idősebb pasival. Nekem valami nem oké, és csak megerősítés kellene hogy én látom rosszul a dolgot, vagy paranoiás vagyok? (Kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Beszélünk itt egy gyönyörű, csinos, okos, dolgos fiatal lányról, aki kb 1 éve elkezdett ismerkedni ezzel a sráccal, (akit én ismerek évek óta, de ezt az oldalág nem. 🤔). Kezdődött ott ami nekem furcsa volt, hogy a srác már az első ismerkedős hetekben próbálta korlátozni a

barátnőm, éppen a munkájában, hogy ne dolgozzon itt meg ott, ezért meg azért. Után ezt letudták, persze a barátnőm engedett neki. Utána összejöttek, és az előtte életvidám, bulizós, jókedvű, jövök megyek lány, oda van tapadva a sráchoz. Nem normális módon. Kb 1 hónapja

elmentünk együtt egy kertipartiba, először csak a lány jött, jókedve volt, ittunk, táncoltunk, majd megjelent a srác, onnantól kezdve matrica üzemmód, kb fél óra múlva távoztak is. Volt hogy eljött hozzám, egy órája sem volt itt már hívta a srác hogy miújság,

merre van, mikor megy már haza. 🤔 a legdurvább tegnap este volt, ugyanis náluk voltunk többen is, és elmentünk a mosdóba, pisiltem, ő fésülködött, közben beszélgettünk, és a kedves párja bejött utánunk hogy mit csinálunk ilyen sokáig, ne legyünk már bent ennyi időt. 🤨 én nem mondtam még

neki semmit ezzel kapcsolatban, mert látom hogy rózsaszín ködben úszik, meg attól félek hogy én vagyok csak paranoiás, de szerintem a srácnál nincs minden rendben. 🤔 én látom rosszul, vagy tényleg van valami probléma a fejében?



ápr. 27. 10:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
82%

Saját keserves tapasztalatom alapján azt írom neked,ne szólj bele.A legjobb barátom pont ugyanígy volt és van,egy bábu lett a kapcsolatában.Kezdetben próbáltam neki észrevételt tenni erre,arra válasza : Nem akarod negatívat hallani rá !...

Nem szóltam többet,és hova jutottam? Rám haragudott meg a barátom és már nem is találkozik velem,mert én "irigy " vagyok a kapcsolatára..


Rájöttem,hogy a barátság nem jogosít fel beleszólásra,ahogy írtad, a köd miatt úgysincs eredménye - sajnos.:/

ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 Noren1989 ***** válasza:
80%
Ahogy lefestetted, úgy komoly kontrollmánia van...
ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy matrica üzemmód van meg telefonálgatnak lehetne akár egy ilyen “nagyonszerelmesekvagyunk” lila ködös időszak, de hogy a budiba megy utánatok? A hideg is kirázott. Red flag a csávó, de nyilván mondhatsz majd akármit a barátnődnek, sajnos csak akkor fogja elhagyni amikor már szó szerint szöknie és menekülnie kell.
ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
11%
Ez kell a nőknek...
ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Nem szólok semmit sem, próbálok türelmes lenni vele, hátha rájön magától😬 néha olyan érzésem van hogy saját magának is bizonygat azzal hogy áradozik nekem mennyire szereti ezt a fickót. 😕 csak féltem.. 😞
ápr. 27. 10:25
 6/41 anonim ***** válasza:
0%

A többedik ok, a rengeteg szinglire, ezek a "remek" barátnők....

Persze, tudod pontosan mi van a háttérben, de azért te beleszólsz.

Nincs saját hobbid, életed, hogy avval foglalkozz?

ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
3x írtam le hogy nem szóltam bele. :)
ápr. 27. 10:28
 8/41 anonim ***** válasza:
A saját nevedben megszólalhtsz, hogy azért vagy a WC-ben, mert dolgod van ott, és szeretnéd nyugodtan elvégezni. Lehet, hogy sokáig fog tartani. Légy szíves, ne zavarj most.
ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
De nem kopogott csak bejött. 🥲
ápr. 27. 10:38
 10/41 anonim ***** válasza:
48%
Annál rosszabb, de akkor is el lehet ezt mondani.
ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!