Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi játszódhat le abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódhat le abban a férfiban, aki a terhes párja mellett ismerkedik más nőkkel?

Figyelt kérdés
Minden szemszög érdekel, nőké, férfiaké, aki volt ilyen helyzetben, vagy aki tapasztalt ilyet a környezetében.

ápr. 28. 16:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Kavartam egy pasival... Több hónapig hülyített. Majd kiderült, hogy van egy párja, félidős terhes.


Kb sokkot kaptam, mert minden amit megtudtam róla, az a szöges ellentéte volt a valóságnak. Találkoztunk, sírtam, ő is sírt bocsánatért könyörögve. Ebből végül egy közös piálás lett és újra egy átszexelt éjszaka. Én dühös voltam és tudatosan használtam ki őt, legalábbis a részeg fejemmel. Tudom, nem kellett volna, de teljesen kész voltam.


Másnap megfenyegetett, hogy nem fogom szétk.rni a családját, felejtsem el... Oké, jó...


1 hónappal a fia születése előtt rám írt, fűzögetett hogy találkozzunk, elrontotta az életét, már nem lehet a gyereket elvetetni... Még olyat is mondott, hogy más élete lenne ha én lennék terhes... Betudtam annak, hogy biztos megint részeg.


1 hónappal a születése után is rám írt, és videókat kért tőlem... Illetve panaszkodott, hogy nem bír nők nélkül élni. Mondtam, hogy szálljon le rólam, különben kitálalok az asszonynak. Átváltott és halálosan megfenyegetett... 😃


Hát, például így viselkednek a férfiak akiknek terhes a párjuk... 😃Tegnap láttam őket sétálni és úgy taperolta a csaj fenekét, hogy bent volt a keze a bugyijában. Úgy sétáltak. Facebookon rájuk néztem, legnagyobb boldogság, tele szivecskével drágámmal életemmel.

Szerencséje volt a csávónak velem. Pedig jó lett volna végignézni a bukását, de fog ő még bukni amúgyis.

ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Ekkor érzi meg a férfi, hogy felelősséggel jár(hat) a cselekedet (értsd: szex), így kezd kihátrálni belőle.
ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nem erdekel.. no comment..
ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy csávó egy kiülős helyen, ismertem régebről. Tejfakasztón volt, előtte nap született a lánya és rámnyomult...nem vagyok agresszív, de úgy pofán vágtam.

Szánalmas az ilyen.

ápr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi,az eddigieket, jöhet még, ha tudtok.

Illetve, ha van itt ilyen férfi, aki a terhes felesége mellett nőzött, az ő válaszát is szívesen olvasnám.

ápr. 29. 08:25
 16/16 anonim ***** válasza:
Én akkor a terhes feleséggel ismerkednék. :D F 45
ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!