Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy fiuba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiuba akinek van barátnője! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy barátomnál voltunk,megismerkedtünk és még az este megcsókolt.Utána találkoztunk még kétszer,de később kibékült a barátnőjével akivel ismerkedésünk napján szakitott.Mit tegyek?Nagyon szeretem!Tudom,hogy csak szórakozott de akkor is.segitsetek!
2009. jan. 5. 15:20
 1/7 anonim válasza:
46%
Egyszerűen csapd le a srácot a másik lány kezéről :D
2009. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Próbálj közelíteni felé, abból kiderül, hogy hogyan érez. Ha ő is akarja no problem, ha el tudod venni a másik lánytól, vedd el.
2009. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
en is kb ugyan ebben a szituban voltam...en nekem a csaj osztalytarsam volt es megtetszett a fiuja es megkozelitettem;)eloszor beszelgettunk neten keresztul aztan elkezdtunk talalgozgatni es szakitott a baratnojevel azota 7honapja mar egyutt vagyunk;)es SZERETJUK EGYMAST;)sok sikert;)majd irj ha sikerult a dolog;)
2009. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ha épp valamelyikőtök pasija tetszett meg neki? Erre nem gondoltatok? Szerintem várj egy kicsit dologgal, szerintem a pasi eleve olyan hekyzetben volt miután aznap szakítottak hogy könnyebben belement ilyesmibe mint rendes esetben. És az is lehet hogy csak játszott veled :S Ne akarj magadnak olyan barátot aki nem szeret igazán... És lehetőleg ne más pasiját próbáld elcsábítani.
2009. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
FELEJTSD EL! Ahogy írtad VAN barátnője!
2009. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne közeledjen a pasihoz, ha tetszik neki? NEm ő lesz az oka, ha a pasi őt fogja választani. Ott a kapcsolatban van a hiba. Vadkapitalizmusban élünk lányok..:)))) erősebb kutya ba...szik:)
2009. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Amikaa ***** válasza:
Vagy esetleg van még egy alternatíva...ami talán a legnehezebb. Várd meg, amíg "kinyílik az ablak", vagyis szakítanak! Addig meg próbálj csak barátként, haverként közelíteni felé, hogy lássa milyen jó fej csaj vagy... és akkor nem te lennél a rib**c, aki lenyúlja, illetve mivel most én is hasonló helyzetben vagyok tudom, hogy a srácnak nagyon nem lenne szimpi, ha ezerrel nyomulnék rá, így hogy van valakije. Mondjuk felmerülhet az is, hogy nagyon sokáig lesz a csajjal... Ha nagyon szerelmes vagy, lehet, hogy kitudod várni, de addig is járj nyitott szemmel, te is pasizz, éld az életed mert hát kitudja...
2012. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!