Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem van, de elkezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem van, de elkezdett érdekelni más, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok a férjemmel, 10 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, jól működik a kapcsolatunk, apróbb konfliktusaink vannak, amiket mindig meg tudunk oldani. Sokat beszélgetünk, igyekszünk minél több időt értelmesen együtt tölteni, programokat szervezni, stb. Szóval egyáltalán nem mondanám, hogy bármi komolyabb gond lenne velünk, semmilyen téren, nem érzem laposnak a kapcsolatot.

Viszont egy néhány hete megismertem valakit, de úgy, hogy mikor belépett a szobába, egyszerűen mintha megállt volna az idő, teljesen lefagytam. Elsősorban nem a külseje miatt, hanem volt a kisugárzásában valami megfoghatatlan, ami teljesen megborított. Azóta csak rá tudok gondolni, de én se teljesen értem hogy miért.

Mint kiderült, neki is ugyanez volt velem, ezért felvette velem a kapcsolatot, találkoztunk és beszéltünk erről. Úgy éreztem, hogy nagyon egy hullamhosszon vagyunk, ő is szeretne jobban megismerni és aztán ki tudja mi lenne, viszont ugye nekem férjem van, amit már az elején letisztáztunk, és így teljesen egyértelmű mindkettőnk részéről, hogy semmi sem történhet köztünk.

Szerintetek mi lenne itt a helyes döntés? Valami nagyon vonz ebben a pasiban, viszont nyilván a férjem a legfontosabb számomra a világon, és nem szeretném elhagyni. Volt esetleg valaki már hasonló helyzetben?


ápr. 30. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
11:14 egy ilyen banat kulafalattal amugy sem allnek szoba, ne stresszelj az almokon :D
máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
11-es.Véletlenül sem pályáznák rád,a te szintedre sem süllyednék.
máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%

Döntsd el, hogy elválsz, nyitott kapcsolatot ajánlasz fel a férjednek, vagy megcsalod.



Arra vigyázz hogyha megcsalod, vagy nyitott kapcsolatban lesztek bármikor lehet úgy, hogy te még nagyobbat fogsz puhanni mint a férjed. Ezt azért írom mert a másik pali több mint valószínű, hogy elvinni pár körre miközben te "beléesnél" mint a ló a gödörbe. Azért az idézőjel mert maga az érzésbe habarodnál bele amit hiányolsz a férjed mellett viszont nem úgy fogod megélni hanem mintha tényleg szerelmi bánatod lenne mert másik nem esne beléd.


De mégha netalántán tévedek is és viszonozná az érzéseid őszintén - akár még te se hamis érzésekbe gabalyodnál bele - akkor is a megcsalás/ a szeretői viszony/ a nyitott kapcsolat és főleg maga a 10 év nem hatna jól a kapcsolatra.

Hiszen kapcsolatból kapcsolatba ugrani egyáltalán nem jó - kapcsolatfüggőség - nem lenne a házasság kiheverve ahogyan illene, nem lennél szingli két kapcsolat között és úgyse jól végződne a dolog.

Azt még hozzáteszem az egészhez, hogy a viszony sem hatna pozitívan rátok, nem tudnátok egymásban megbízni. Ő azért mert képes voltál őt szeretőnek tartani - hiába ment bele - te meg azért mert képes volt szeretőként működni.


Nagyon gyorsan döntsd el, hogy a holmi "alulról csengetnek" ér-e annyit.


El lehet válni is mint írtam ( mindegy, hogy van-e gyermek) és ismerkedni a másikkal normálisan mint az emberek szoktak.

máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-as, úgy gondolom, hogy Te elég szépen, korrektül és jól összeszedted a lényeget. Valahogy én is így gondolom.
máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!