Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fitness-es lányok csak önmaguk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitness-es lányok csak önmagukat és egymást nézik, de izmos férfiak hidegen hagyják őket ugye?

Figyelt kérdés
máj. 1. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
nem
máj. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

hát nem tudom menj oda mindegyikhez, és kérdezd meg az összeset egyesével. nem egy agyon osztozik az összes fitnesses csaj. van amelyik a nőket nézi, van amelyik a férfiakat, van amelyik saját magát, van amelyik senkit, van amelyik mindenkit.

durva koncepció, tudom...

máj. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy elnézem, hogy kikkel vannak, szerintem úgy nagyjából a 99% a konditeremben ismerkedik. A maradék futás közben. Akinek a párja nem annyira jól néz ki, ott általában a pasi elég jól áll anyagilag.
máj. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kondizom, de nekem az a tapasztalatom, hogy a kondis lányok és fiúk sokszor nagyon más kategória. Amilyen közegben korábban voltam egy exem által azt kell mondjam, hogy a valóban nagy kondisok többsége valóban jól ért ahhoz, amit csinál, többségük a táplálkozáshoz is, és itt ki is merült az érdeklődési/tájékozódási kor.

Nekem szellemileg abszolút nem volt partner egyik sem, mondhatni, elég butacskak voltak. Lányok közül viszont sokat ismerek, aki nagyon tájékozott/tanult.

Szóval nekem sem a kondibol lett párom.

máj. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Én 10 éve kondizós lány vagyok és nagyon is tetszenek a kondis srácok, sőt, csak ilyenekkel szoktam lenni. Nekem fontos, hogy ő is szeressen sportolni és izmos legyen.
máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös csinos, izmos lány lehetsz! ☺️💪🏻✌️
máj. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is járok kondiba. De nem ismerkedni. Nem mondom némelyik srác tényleg eszméletlen. De nem kimondottan az esztétika miatt tetszik meg egy férfi. Legyen karizmatikus, olvasott, intelligens, úriember, illetve legyen tisztában önmagával, legyen önbizalma és tudja mit szeretne, tehát határozott legyen. A legtöbb kondis férfi, és tisztelet a kivételnek, azért jár le, hogy tetszen a nőknek. Vagy éppen hogy magának. Ami rendben van egy bizonyos pontig. De sokan túl tolják és olyan eszméletlenül nagy egora tesznek szert, hogy taszít. A tükör előtt pózol 10-20 percet. Videózza a haverja, fotózza. Önmagát fotózza. Csajoknál is van ilyen. Nekem ez nem jön be, de kinek mi.
máj. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!