Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gáz ha 20 évesen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz ha 20 évesen egy 55 évessel vagyok együt?

Figyelt kérdés
Van egy gyermekünk. 2 napja ki rakták a tik tok videómról a screensotot az egyik fb csopba aztán elkezdtek oltani minket. Írtam a h*lye k*rv*nak de nem vette le. Tik tokon olyan 34 ezren látták, abban a csoportban meg olyann40 ezren vannak. De nem tudom hányan látták. Tik tokon annyi hogy tudom törölni fbn meg nyilván nem mert nem az én posztom. Szerintetek is ennyire gáz ez? Sok embernek van idősebb párja.
máj. 1. 02:43
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Mi az hogy 20 évesen örülök h valaki foglalkozik velem ember? Ezerszer jobb f@sza van mint a legtöbb korombelinek. Mit nem lehet fel fogni azom hogy boldogok vagyunk? Itt is kezdenek olyan bunkók lenni mint fbn..
máj. 1. 08:20
 22/32 anonim ***** válasza:
87%
Pelenkázhatod majd meg minden, amikor te még a legszebb éveidben leszel. De ha neked ez így jó.
máj. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Oksa ez már le rágott csont. Fb-n is le írták😂
máj. 1. 08:43
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem pakolnád ki a kirakatba az életedet, akkor nem lenne min csámcsogni. Érdekes, én nem osztok meg sehol semmi személyeset, és ezt figyeld: nem képernyőfotóznak, és kezdenek el mocskolódni rajtam.

Aki mutogatja magát, az vállalja az ezzel járó negatív reakciókat is.

Amúgy meg ha tényleg annyira elégedett lennél az életeddel, akkor nem éreznél kényszert arra, hogy ország-világ előtt bizonygassad ezt, és abban mérd a sikerességedet, hogy 35 ezren látták a videódat.

máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, ha kiteszed nyilvános helyre a magánéleted, vállald a negatív kritikát is angyalom 🙄 Ha nem megy, akkor ne told ki...
máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
75%
Igen, gáz. Majdnem 3x annyi idős mint te, és nem érted miért? Talán, de csak talán, ne éld nyilvánosság előtt a magánéleted, és nem lesznek ilyen gondok. A bácsinak valszeg fogalma sincs róla mi az a tiktok.
máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szegyenled akkor nem ertem mire vagy felhaborodva.. nem termeszetes hogy az 50 éves ferfi gyereket csinalt neked mert nem tudjatok kozosen felnevelni.. ő nem fog tudni mar sportolni a gyerekkel ameddigre nagyobb lesz . Nagyon nem gondoltad at ezt az egesz dolgot.
máj. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor büszkén vállald a negatív kritikákat is. Problem solved.
máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Noren1989 ***** válasza:
69%
Szimpla ikszdé.
máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
61%
55 eves az mar felnott ember, meg lehetne annyi esze, hogy nem osztunk meg mindent az inerneten. Ez a ti dolgotik h mit csinaltok, lehet a kor nem szamit
máj. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!