Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ha a férfiak holnaptól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha a férfiak holnaptól nem a farkukkal gondolkodnának az előny vagy hátrány lenne számotokra?

Figyelt kérdés
Ha minden férfi kizárólag párkapcsolatban szexelne, és az alkalmi, vagy szexkapcsolatok minden férfi számára tabu lenne. Emellett nem tárgyiasitanának többé titeket.
máj. 4. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az utolsónak örülnék, a többinek nem.

Én sem csak párkapcsolatban szexelek és a pasiktól se várom ezt. Szimplán, legyen mindenki őszintén a szándékairól.

máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó jó lenne, ha teljesülne.

A többi nem baj, ha marad. A nők semcsak és kizárólag párkapcsolatban gondolkoznak. Viszont ez a tárgyiasítás dolog szerimtem az emberi viselkedés legalja, és a férfiaknál igen elterjedt.

máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem ez nem érint.
máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval aki párkapcsolaton kivül, szerelem nélkül szexel, és több ilyen partnere is volt, az nem tárgyiasitja a másikat? Érdekes.
máj. 4. 15:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, lehet tisztelettel is ezt művelni
máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Aki párkapcsolaton kivül szexel, az a nemiszervével gondolkodik, és mivel csak az élvezet miatt csinálja, ez már alapból tárgyiasitásnak számit szerintem. Csak gondolom átirjátok a jelentését hogy ne kelljen szembesülni azzal hogy mit is jelent valójában.
máj. 4. 16:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerinted. Szerintem a tárgyiasítás, ha a másik személy kicsit se érdekel, főleg a jó léte nem, csak a sajt kielégülésed számít, semmi más.


Én tudom magamról, hogy nem vagyok alkalmas párkapcsolatra, de igényeim vannak. Akivel szexuális kapcsolatba kerülök, azok nem random tök mindegy kik. Törődünk egymással, érdekel a másik hogy léte is, hogy ő is elélvezzen stb, nem csak magunkra figyelünk.

máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A férfiak nem a farkukkal gondolkodnak. Azt a magukat férfinak nevező, felajzott kanmajmok teszik.
máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha te sema farkaddal gondolkoznál, rájönnél, hogy még egy légyott is szólhat a kölcsönös örömszerzésről. Már ha egyáltalán tudod mi az...
máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Leclerc ***** válasza:
50%
Eleve most se úgy megy, hogy a férfiak csak a a farkukkal gondolkodnak. Ez csak egy részűk, és a értelmesebb nők kerülik is őket.
máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!