Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt màr olyan helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt màr olyan helyzetben valaki hogy amiatt nem tudott párkapcsolatot kialakítani mert nem tudta volna szülőkhöz normàlis körülmények között hazavinni a párját? Valami megoldàs van erre?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok hogy folyamatos rendetlenség (nem mindig van otthon előtte az illető hogy kitakarìtson), hanyagság, csúnya ház, ottalvás lehetetlenségse, vagy stb bármi màs.
máj. 4. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rengeteg emberre igaz lehet, ez a szegénység egyik rossz következménye a sok közül, h. szégyellsz meghívni oda bárkit, pláne, aki tetszik.
máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
A párodhoz nem tudtok menni? Honnan gondolod,hogy a párod megharagudna házatokban lévő rendetlenség vagy kosz miatt? Lehet fontosabb neki a szerelmed,mint az anyagi körülményeid vagy a rend.
máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyanok velemenye is johetne akik a masik oldalt kepviseltek, hogy ok mentek vendegsegbe. Mit gondoltatok kozben?
máj. 4. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sose gondoltam rosszat,volt nálam sokkal szegényebb barátom.
máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A tisztázzuk alapjába vève a szegènysèg nem függ össze a kosszal igènytelensèggel!


Sajnos èn is így jártam. Anyámèk elváltak így a nagyszülöknèl èltünk ,egy igennagy de annál inkább lepusztultabb házban. (kvázi mint egy kisèrtetház)


Ehhez mèg hozzá tartozott az öregnèl nèmi kènyszeres gyülytögetès ,meg lakásban tartott macskák stb.

Tiszta por ès macskapisa szaga volt mindennek. Nagyobb munks volt kipakolni mint kitakarítani.

Nagyon szerettem a családtagjaim ,de rendkívül nehèz helyzetet teremtett így számomra.

Takarítottam èn már mindenki helyett, meg megcsináltam amit tudtam ,de szèlmalomharcot vívtam. meg csak konfligtusok voltak.


A környèken esèlytelen volt bárkit is találni. Úgymont megbèlyegzett lettem èn is.


Volt olyan apuka aki konkrètan megfenyegetett hogy ne is beszèlgessek a lányával, volt aki azt hitte biztos drogot árulok. stb.


Gondoltam veszek egy furgont ,alkalmi kecónak ilyen hippibusznak jólesz. ("Inkább ne vegyèl furgont ha rám hallgatsz ha csajozni szeretnèl! XD ! ) Hidd el szó szerint futnak előlled a lányok!


26-èvesen találtam fix (nektűnő) munkát ès jobbnak láttam elköltözni otthonról.

Másik városba mentem.

(kezdetbe egy rokonnál bèreltem szobát, jól jött neki a plusz mert ő meg egy lakást bèrelt)

Nem tudtam volna egyedül albit fenntartani.


Noha szinte nem volt semmim de rendesen èltem lett ,jó illatú tiszta ruhákba jártam. Vègre tudtam magamat hozni. Nem kellett folyton szègyenkezni. Lettek baratnők is. Nèha úgy hogy nem is kerestem.

"Azóta már szerető felesègem is van.

Szóval ki lehet belőle jönni.

Csak nèha úgy èrzem sokmindenről lemaradtam emiatt.

máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

adott esetben összefügghet a szgénység a kosszal, nagyon is.

saját példa: nins pénz új perzsaszőnyegre, de mivel cementes a padló, kell rá valami szőnyeg, vagy felfázunk, ezért van ott még mindig a régi, amibe vannak már foltok is, hiába sikálom, nem jön ki, nagyon régi.

aki látja, mondhatja rá, h. koszos és igénytelen, pedig az régen beleszáradt folt, úgy hoztuk el a karitászból használtan.

vagy a falak, piszkosszürkék, meszelni kell nyáron, de vályogfal, régi ház.

máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem borzalmas évek vannak mögöttem.

A szüleimmel éltem, hatalmas koszt csináltak….

3 műszak mellett minden nap mosogatás, söprés, felmosás, WC sikálás……

Minden nap!

Összemászták sáros lábbal, apám műhelyéből a fekete por beszállt a házba, WC minden nap összefosva, napi 20 kávéscsésze, meg a dugig hamutartók mellett ugye a tányérok, lábosok, poharak.

Senkit nem tudtam volna hazavinni, bemutatni .

Fizumat elkérték 30 éves koromig, ezért nehéz volt onnan megszabadulni.

Kimentem Németországba, aztán 5 év múlva hazajöttem, de már nem hozzájuk.

Azóta férjhez mentem.

Az egészben az a pláne hogy most van egy 6 éves gyerekem, egy férjem és most is ugyanabban az élethelyzetben vagyok hogy egyedül takarítok, senki nem csinál semmit, csak koszol 🤷🏼‍♀️

Nem hiszek az ilyesmiben, de ez szerintem karma.

máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt kosz vagy rendetlenség, nem ez volt a baj. A baj az volt, hogy a lakásunk egyszobás volt, nem volt saját életterem. Minden osztálytársamnak, barátnőmnek saját szobája volt, csak nekem nem. Mondjuk akkoriban nem volt szokás, hogy a fiúk a barátnőjüknél aludjanak, vagy fordítva. Nagyon nehéz volt a saját otthon megteremtése, lakást sem lehetett bérelni úgy, mint most.
máj. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem a szégyen gimi alatt bélyeggett meg leginkáb. Aztán mostanra kikopott, úgy vagyok hogy max nem hivok meg haza senkit, én elköltöztem van saját életem. Viszont nagyon is érzem a hatását az egész múltnak, mert emiatt nem mertem fiatal és bolond lenni meg fiúzni. Most meg aztán csak hátrányként élem meg 27 évesen.
máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!