Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek, ha egy nő hirsutismusban szenved, akkor az egy kategórikus dealbreaker/KO-kritérium?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok és ilyenben szenvedek és ezért nem is mertem soha ismerkedni, mert nagyon zavar és szégyenlem. A hirsutismus lényegében egy túlzott testszőrrel járó rendellenesség, ami egyes nőket érint.


Én minden nap borotválom magam mindenhol, de ezzel csak csederből vederbe kerülök,mert kiütéses leszek és azt is nagyon szégyenlem.


Kérlek szépen, írjátok le őszintén, hogy ez miatt ti nem jönnétek össze egy nővel és kérlek szépen életkort is írjatok.


Kérlek szépen, legyetek őszinték és ne kegyes hazugságokat írjatok! Itt az anonimitás leple alatt nyugodtan elmondhatjátok, amit gondoltok és én nem fogok senkit lepontozni. Ezt garantálom.


máj. 10. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
felejtős, bár lézeres szőrtelenítés, hormonterápia lehet megoldás lehet rá. Ki kellene vizsgáltatni. Olyan nincs, hogy "nincs mit tenni"
máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én már lézereztetem magam. Az arcom majdnem kész, de amire minden kész lesz..
máj. 10. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Barátnőmnek férfiasan erős és sűrű a karján a szőr, azt úgy hagyja, a lábát, intim részt, hónaljat epillálja, vagy gyantázza, asszem hetente, a bajszát szőkíti. Volt hosszú együtt élős kapcsolata és mióta szingli is volt rá érdeklődő, most épp egy komoly kapcsolat van alakulóban, 27 éves. Ha nem csinálsz belőle drámát, megtalálod azt, akit nem zavar. Persze, nem kevés pasinak taszító, de nem mindnek. Ugyanakkor, az önbizalomhián, éd a bizonytalanság, sérült ego rohadtul nem vonzó. Szóval, a nagy drámával azt is elszalasztod, aki amúgy opció lehetne. Jobb lenne az elfogadásra törekedned szerintem, mint a szélmalomharc a szőrrel.
máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
"dealbreaker/KO-kritérium" magyarul nem ment volna? Vagy a komplett kérdés angolul?
máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem Magyarországon születtem és a magyarral vannak problémáim, amikor ki kell magam fejezni, mert egy deficitás áll fenn.
máj. 10. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké, csak partycrasher ne legyél!
máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok hasonló problémával.Nagyon szőrös vagyok,szinte mindenhol.Általában borotválom magam,de én már elfogadtam,megbarátkoztam vele.Tudom,hogy nem mindenkinek jön be,sőt,viszont volt már kapcsolatom és olyan is volt,bármily fura,akit izgatott.L (bővebben privátban,ha esetleg érdekel valami)
máj. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Déli országokban elfogadottak a bundás nők.

Nekik is szőrös mindenük, még a hasuk is.

máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!