Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mi a reakciotok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mi a reakciotok, ha kiderül a pasitok fetisiszta?

Figyelt kérdés

máj. 11. 16:22
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Rengeteg fétis tárgy létezik, sokkoló lenne mondjuk kiderülne kesztyű, vagy tűsarkú csizma hozza lázba?
máj. 11. 16:24
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem sokkoló, hanem lohasztó. Nyilván elengedném, hogy találja meg azt, aki hozzá való.
máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

Nekem volt olyan exem akinek tűsarkúban minisuoknyában kellett otthon virítanom es vibri showkkal feldobni meg ilyenek. Amikor bejött hozzám a meloba vagy utaztunk valahova fogdosott nyulkált molesztált.

Viseltem mert szerelmes voltam.

Viszont rájöttem hogy ő nem az.


Másik párom pl soha nem kért tőlem ilyeneket, szexi képeket se a telefonba se. Amikor bejott hozzám a meloba vagy utaztunk, kaját hozott vagy inni, vagy virágot, buliztunk a kocsiban is. Rájöttem, hogy ő szeret.


Azóta másképp látom a pasikat.

máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
Mindenkinek van valami fétise, biztos a nőknek is csak nem szabad túlzás vinni.
máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

3.vagyok

Ja de volt olyan pasim is akivel csak szexkapcsolatban voltam. Amugy platformosakba is jártam akkoriban, imádom ezeket. Meg lábujjgyűrű bokalánc ez az. És szex közben végignyalta a tűsarkú csizmám is. Ő is extrém sokmindenben pl kocsik bőrkabát meg ilyenek. Azt nagyon éltem vele azóta is imádom ha eszembe jut vele a nosztalgia, izgat is. Csak a korral évek alatt abbol a pasiból valami förtelem elhízott diszno lett meg olyan rihákban jár pl kickás ing mint a taták. Húszévesen jó volt vele. Ma meg be tudnék tőle hányni.


Kicsit más vagyok kapcsolatban meg más szexkapcsolatban valahogy. Ki mit hoz ki.

Kapcsolatban kb udvari bohócnak érzem magam ha szolgáltatásokat kér tőlem a saját barátom.

máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5-ös Te el tudnád kepzelni hogy fetisiszta párod, vagy mondjuk alattvalod legyen?
máj. 11. 17:37
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Én a valódi férfiakat szeretem a férfias viselkedésbe pedig nem tartozik bele amiről te beszélsz.
máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Te ,, MESÉLTED" milyen pasijaid voltak

Mondjuk ezek Után már nem hiszem el

máj. 11. 17:48
 9/23 anonim válasza:
100%
Egyik se volt alattvalo meg ezek. Sőt attól mérföldekre voltak.
máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Kiábrándulnék.
máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!