Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem korai fél év után együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korai fél év után együtt menni esküvőre?

Figyelt kérdés
Elég friss kapcsolat, jelenleg 5 hónapja vagyunk együtt a baratnőmmel, és azt szeretné, ha jövöhónapban elkísérném egy lagziba. Ráadásul mégcsak nem is közös ismerősök, hanem a rokonai házasodnak, akiket nem is ismerek. Elég kényelmetlenül érezném ott magam a sok ismeretlen között, fordított esetben én inkább egyedül mennék.

#esküvő #párkapcsolat #lagzi #Esküvői meghívás
máj. 12. 07:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Leszögezem, hogy nem vagyok sóher, nem azért nem akarok menni, hogy ne kelljen belepótolnom az ajéndékba.
máj. 12. 07:52
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
12%

Nem.


Tsak ne kapd el a tsokrot.

máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha fagyizóba lehet menni, esküvőre miért nem?
máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, mennyi idősek vagytok, de fél év után a legtöbb párommal már össze is költöztünk.

Nyilván, ha te korainak érzed, akkor ez van. Bár én a helyedbe felfognám egy jó buliként.

Az, hogy nem ismered őke, na bumm, majd megismered.

máj. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Korai mire? Nem ti házasodtok. Úgy néz ki hogy nem.komy a kapcsolat, nem is akarod hogy annak gondolják. 5 hónap azért elég ahhoz hogy tudja ezt az ember.

Szerintem ne menj ha nem akarsz.

máj. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Korai? Felnőtt párkapcsolatban összeköltözni sem korai ennyi idő után.
máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért lenne korai? Engem még olyan csaj is kísért el 24 évesen, akivel nem is jártunk, de szingli volt ő is, és néha dugtunk. De elkísért, és én is elkísértem őt más eseményekre. 5 hónap pedig nem olyan kevés.
máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Anita Esküvő ***** válasza:
100%

Szerintem 5 hónap egyáltalán nem kevés. Tényleg jó kérdés, amit itt már páran feltettek: hány évesek vagytok?

Ha nem szeretnél elmenni, akkor légy őszinte és oszd meg a pároddal. Talán együtt rájöttök, hogy mi az oka ennek, hogy így érzel ennyi idő után.

máj. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

"jövöhónapban elkísérném egy lagziba."

Ha ilyennkozel van az esküvő már régen le kellett volna adni a névsort higy ki megy és ki nem. Szerintem már késő ezen most gondolkozni.

Amugyis a meghivo egyertelmű: Kedves Marika szeretnélek meghivnib téged és családodat" vagy "téged és párodat" kb így néz ki. Ha nem volt utalás arra hogy vihet valakit akkor neked nincs ott helyed mert nem lettél meghívva. Egy esküvőre csak a pár hívhat meg.

máj. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9es

Úgy van ez, hogy ha a sràcot hívják meg, akkor szokás fenntartani a helyet a párjának, kísérőjének is. Még ha szingli akkor is.

máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!