Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges,hogy érdeklem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges,hogy érdeklem egy tíz évvel fiatalabb férfit?35N

Figyelt kérdés
Egy cégnél dolgozunk régóta,de külön részlegen így csak látásból ismerjük egymást 6-7éve.Viszont már több hónapja azt vettem észre,hogy akárhányszor arra fele járok mindig néz,de ha mással beszélget és meglát akkor is egyből arra van a feje. Talán ezért is kezdtem én is felfigyelni rá,meg persze rengeteget változott ennyi idő alatt,egész férfias lett,szóval azon kaptam magam,hogy tetszik nekem.persze semmi jelét nem mutattam.Minap pedig bejelölt Facebookon és másnap pont arra volt dolga és zavartan mosolyogva láttam,hogy néz felém.Nem beszéltünk azóta se,viszont én szívesen megismerném,de lerohanni sem akarom.Volt mar valaki hasonló helyzetben?Ti mit tennétek ilyen szituban?Unokatesóm felesége is 10evvel idősebb és nagyon jól megvannak 15eve,szóval még akár működhet is a dolog

máj. 12. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, a legjobb korban vagy húsom.
máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Köztünk 8 év volt az én javamra (én vagyok a nő) és nagyon jól működött amíg tartott. Nem a kor különbség miatt lett vége.
máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges, a Makaróninak is sokkal idősebb a felesége.
máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki, simán.
máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Öreg fazékban is mögfő a fiatal virsli.
máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendszeresen sportolok,egészségesen étkezem.Àltalaban mindig sokkal fistalabbnak gondolnak és sok dícséretet kapok,de sajnos önbizalmam az valahogy kevés van.Szóval kb alig akarom elhinni ha komolyan erdeklődik valaki.
máj. 12. 17:50
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha a 35 éves neked öreg, akkor a 25 is.
máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
35 évesen csak 25 körüli srácokkal kezdtem. Felejthetetlen élmény egy fiatal, jóképű fickó, a 40 éves vén, csúf gorillákhoz képest.
máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest,hogy kb lehurrogásra számítottam most megnyugtattatok.Mindig a fiatalabbak tetszettek,de 10evvel fiatalabb azért nem volt eddig.
máj. 12. 20:55
 10/15 Senior Séf ***** válasza:
31%
Ebben a korban semmi kivetnivaló sincs a 10 év korkülönbségben. A gondok 50 fölött kezdődnek, amikor a pasi a legszebb férfikorban van, a hölgynél viszont óhatatlanul bekacsint a menopauza.
máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!