Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Választanátok Erdélyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanátok Erdélyből származó partnert/ házastársat ?

Figyelt kérdés
máj. 12. 21:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Miért nem választanád? Mi szól ellene ?
máj. 12. 21:33
 2/12 anonim válasza:
100%
De
máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Sok barátom is erdélyi.
máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Igen választanám ha kialakul a szimpátia és a kémia. Semmi nem szól ellene.
máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizáró ok.


Csak viselje el a szeretetemet, és szeressen viszont ☺️

máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ott lakik akkor nem , túl messze van nekem.
máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Duke81 válasza:
22%
Szerintem mindenki ismerkedjen a a közeléből. Ki nem állhatom amikor mondjuk egy magyar pl ázsiai nőt vesz el vagy mittomén braziliait. Minek keverni a szezont a fazonnal. Ok erdély nincs olyan messze de nehogymár 100 km-es körzetben ne legyen senki megfelelő.
máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Engem pl nem akar senki
máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Kizárt! Átverős típusúak sokuk köztük.
máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Persze.:) Ha dögös, intelligens, és cuki személyiségű, akkor abszolút, viszont 2 óra úton belül el lehessen érni, de lehetőleg 2 óránál kevesebb legyen egy odaút. De mondjuk, ha hosszú nagyon az úgy, de pl van saját kocsija, és azt mondja, neki így nem okoz gondot, hogy utazgatni ide-oda, akkor lehet okés. Nekem egyszer azt mondta valaki, hogy így a tömegközlekedéses menetidő alapján ne korlátozzam be, hogy kivel randizok, mert ha ő azt mondja, hogy őneki van kocsija ,és neki okés így az ingázás, akkor én ne határoljam neki be, hogy mennyit tesz meg kocsival. Szóval, ne szabjam meg neki, ha tetszünk egymásnak, hogy mekkora utat "legyen hajlandó" megtenni értem, szóval ha neki okés, hogy mindig ő jön kocsival, ne sértsem meg/ne alázzam meg azzal, hogy ne jöjjön, meg ne tagadjam meg magunktól a lehetőséget, ne zárjam el magunktól, ha kocsival könnyen bejárható, és tetszünk egymásnak.
máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!