Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az a korkülönbség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a korkülönbség, amellyel még gyereket vállalnál a pároddal? (idősebb nő, fiatalabb férfi)

Figyelt kérdés

Adott egy kapcsolat, amelyben a nő 48, a férfi 31 éves.

A nőnek az előző házasságából van már egy 17 éves gyereke, de a férfinek nincs, de szeretne családot.


Vonzalom, összhang, minden rendben van.


Vállalnál még egy gyereket 48 éves nőként?


máj. 13. 13:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Úgy tűnik, manapság a legalapvetőbb biológiai ismeretek sem képezik részét az általános műveltségnek.
máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Ugyanis? Nem az a kérdés, hogy biológiailag lehet-e, mert lehet, vannak rá példák, bár kevés.


A kérdés az, hogy 48 évesen még vállalnál gyereket?

máj. 13. 13:50
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én 48 éves nő vagyok, 16 a fiam.

Nem vállalnék.

máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%

"Nem az a kérdés, hogy biológiailag lehet-e, mert lehet, vannak rá példák, bár kevés."

A lottötöst is meg lehet nyerni, van rá példa, bár kevés.

Épeszű ember képes reálisan felmérni az esélyeit.

máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Jó, akkor tegyük fel, hogy 100% az esélye, hogy összejön, a vállalás a kérdés, csak hogy ne kössön bele senki.

Így megfelel?

máj. 13. 14:01
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Ha a nő szeretné a pasit megtartani, akkor vállalnia kell. Mert idővel a férfi valószínűleg lecserélné majd egy fiatalabbra. Az már más kérdés, hogy teherbe tudna-e esni egy ennyi idős nő, illetve, hogy egészséges baba lenne-e belőle. Megéri-e a kockázatot.
máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Mert ha meg a gyerek nem lesz egészséges, apuka azért fog lelépni, anyuka meg tönkretett 3 életet: a sajátját és a két gyerekéét.
máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem a férfi megtartása a cél, erről már beszéltünk korábban.

Ha összejön, akkor megtartjuk, ha nem, akkor mind a ketten tudjuk, hogy hosszútávon így nem lesz jó.


Egyelőre jól érezzük magunkat, nem erőltetjük a gyereket. Senki élete nem lenne tönkretéve, csak érdekelnek a vélemények, hogy 48 évesen vállalnál-e még gyereket.

máj. 13. 14:12
 9/26 anonim ***** válasza:
13%

Igen vállalnék 48 éves nőként gyereket.

31/f

máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

Jó lehet a 66. évét taposnia valakinek amikor a gyereke még csak a 18-at tölti.


Anyukám 42 volt, amikor születtem. Pont nem élte meg a diplomaosztómat. Apám meg 47 volt amikor születtem és érettségim után jött egy nagyon komoly szívproblémája.


Az átlag magyar 45 körül már nagyon nincsen csúcsformában és 60 körülre ez még rohamosan romlik a legtöbb esetben. Ezzel azért számolj szerintem.

máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!