Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekre miért nem gondol senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekre miért nem gondol senki?

Figyelt kérdés
Sok pár jó körülmények között él, mégsem vállalnak gyereket. Hajtják a pénzt, megvan mindenkinük - de ha meghalnak majd? Azért güriztek, hogy majd az állam/rokonok örököljenek? Ennek mi értelme, hogy amit megteremtettek értéket, azt vadidegen, de nem a saját vére kapja?
máj. 13. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem kényszeríthet hogy gyereket neveljek.
máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Vagy mielőtt meghalok, eladok mindent és utazgatni fogok ezer évesen is. :D
máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdező, csak azért szüljek, hogy majd mindent megkapjon? Csak ezért van szükség a gyerekre? Arròl nem is beszélve, hány szülő gyermek kapcsolat van, ahol a kapcsolatot sem tartják. Mindenki maga dönthet arròl szabadon, hogy akar gyereket, vagy sem.
máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán azért hogy legyen örökös, ne vállaljon senki gyereket aki nem akar! Sovány vigasz a pénz ha megnyomorították egy vagy több gyerek gyermekkorát mert alkalmatlanok voltak a feladatra.
máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mennyivel jobb amikor suli után kimennek külföldre, és csak a hagyatékira jönnek haza 20-30-40 év után, azon is összevesznek. Addig meg kb évente ha felhívják a szülőket, hogy "élsz e még b.meg?".


Vannak gyerekeim, de nem az örökség miatt. Ha nem lennének, valószínű a barátnőm gyerekeire írnám amim van (lesz), mivel a rokonaimmal nemigazán beszélek.

máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért dolgoznak hogy meglegyen mindenük, esetleg pár év múlva utazgatni fognak.

Csak azért nem kell szülni mer tellne rá.

máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A majdani örökség pl egyáltalán nem jutott eszembe, mikor gyereket vállaltam, hogy na majd inkább ő mint az állam.

Addig azért van 20 igen szép, ám annál küzdelmesebb év is. Erre én biztos nem vállalnék gyereket. Meg a szokásos "ki hoz majd neked öregségedre egy pohár vizet" szövegre se. Amibe egy gyerek kerül, abból öregkoromban nagyon klassz ápolót tudnék majd fizetni.

máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem arra gondoltam, hogy azért kéne gyereket vállalni hogy majd a gyerek örököljön.

Inkább arra, hogy akkor tuti nem güriznék úgy hogynagyobb ház, jobb autó, stb.

Legyen fedél, legyen kaja, ami jólesik, de max ennyi :-)

máj. 13. 16:20
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs gyerekem és nem is lesz. Ha meghalok, akkor a vagyonomat vagy a párom kapja meg, vagy ha nem lesz már ő se, akkor egy nekem szimpatikus egyesület. Probléma megoldva.
máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy Te a pénzedet a sírba viszed?

Ha meghalsz már nem izgat mi lesz.

Míg ÈLEK szeretném élvezni az ÉLETEMET nem izgulni mi lesz.

Olyanról halottál hogy végrendelet?

máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!