Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy megkeményedett férfi szív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megkeményedett férfi szív is képes szerelembe esni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki azt mondja hogy ő már nem képes a gyengéd érzelmekre mert sok mindenen ment keresztül,emiatt már nem tud rá hatni semmi ugy igazán.

Én azt hiszem beleszerettem,vajon tehetnék bármit hogy ő is így érezzen?


máj. 13. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
pfff szembeköpném magam ha ilyet mondanék utána meg szerelmes lennék, óvakodj tőle ha igy tesz mert nem tartja magát az elveihez, márpedig ezek nehéz szavak
máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Tökéletesen megértem a férfit, én is ilyen vagyok, én vagyok az, aki már senkinek sem fog megnyílni teljesen, én vagyok az, akit már nem lehet megsebezni. És én lennék a világ legnagyobb hülyék e ha ezen változtatni akarnék, hogy újra csalódjak...kösz nem.
máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Csak ha egyéb testrésze keményedik meg.. olyankor a szív esetlegesen talán megpuhulhat..
máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3 nem biztos
máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Már leírtuk egy páran a másik kérdésednél, hogy nem fogja elhagyni érted a feleségét:))
máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyenek eleg jo eredmenyt ernenek el a kretenkepzoben. Summa cum laude. Aki ilyen hangzatos kijelenteseket tesz, az egy kiegett es ostoba ember udito kevereke.
máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennél jobban mar nem tudja érthetőbben kifejezni, hogy semmit nem érez irántad. Miért nem hagysz neki békén?
máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez de nyálas duma.
máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 8-assal. Aki valóban belefásult az életbe, az nem tesz ilyen Jane Austen regénykebe illő "jaj az én szívem már kemény vallomásokat".
máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csak azért mondota mert macsónak akar tűnni
máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!